| dfsdfsfs a întrebat:

Fetelor, de ce voi înșelați? Ce vă determină să faceți sex cu un alt bărbat? Ați făcut vreodată sex cu vreun bărbat chiar dacă, la momentul respectiv erați într-o relație?

3 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Sa le iau pe rand?

Fetelor, de ce voi înșelați?
- Baieti, dar voi de ce inselati? laughing Sa pui o astfel de intrebare e exact cum te-as intreba eu pe tine, probabil baiat bun, de ce inseala barbati. Iar tu, fiind un baiat bun, ai spune ca nu toti sunt la fel, eh, asta iti spun si eu. Nu toate inseala.

Ce vă determină să faceți sex cu un alt bărbat?
- Unele asa sunt ele, clar. Adica le este in gena sa nu se multumeasca doar cu unu si efectiv cred ca organismul le cere laughing pentru ca da, orice padure are uscaciunile ei. Altele inseala pentru ca sunt nefericite in relatie, sunt tratate urat si/sau nu sunt bagate in seama.

Sa pornesti la drum cu ideea ca o sa fi inselat nu e fun deloc, e greu, pentru ca toti cand iesim din relatii in care stim ca am oferit tot si am fost inselati - devenim mai reci, mai fricosi, incerci sa nu mai fi atat de afectiv pentru ca stii ca data trecuta ai fost si te-ai ars. Din pacate asta e lumea in care traim, astia sunt oameni si nu trebuie sa ne imaginam mereu cand o sa ne cada o piatra in cap, pentru ca altfel n-am putea sa ne bucuram de viata.
Asa ca iti sugerez sa nu mai ai gandirea asta negativa si sa-ti cauti o fata cuminte, sigur exista si pentru tine una. Succes!

| dfsdfsfs explică (pentru Ririru):

Băieții înșeală pentru că le place p**da. Ce zici, la fete e tot la fel?

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu ca nu sunt genul sa insel cat timp sunt intr o relatie.