| BabyLove_7970 a întrebat:

Fetelor, ati plans vreodata in fata iubitului? Daca da, cum a reactionat el?

17 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da, mi s-a intamplat de vreo 3 ori si urascasta, nu i8mi place sa arat celorlalti cand sunt slaba!

A fost bine, s-a induiosat si ma tinea in brate!

| Crisu a răspuns:

Pai o data a incercat sa ma calmeze. o data nu i-a pasat.Depinde de momentele lui.Ma rog in prezent nu mai am laughing, am spus despre fostul'. Da' sa nu faci asa ca e cea mai mare prostie.happy

| Razvan a răspuns:

Nu. El a plans in fata mea. M-am ridicat si i-am zis sa nu mai faca niciodata prostia asta in fata unei fete. Daca eram a dracu puteam profita de faptul ca se facuse pres la picioarele mele dar asa sunt eu un ingerasdevilSpun niste cuvinte nu urate, cu dureros de adevarate cand ma enervez dar recunosc ca reactia lui m-a surprins insa nu m-a impresionat.Sunt radicala dar pentru mine barbatii care plang dupa fete sunt "muieri cu pantaloni"

| Cătălina a răspuns:

Atunci cand imparti cu el atat bune cat si rele, reactia sa este in functie de cum te manifesti tu. Adica, daca tu esti trista, devine si el trist, sau nu-i mai arde de nimic si nu se mai gandeste la nimic decat cum sa te impace pe tine. Cand tu esti vesela, la fel se va bucura, totul venind de la sine.

| nobody_9468 a răspuns:

Da.Si nu stia de ce, din cauza lui plangeam dar prostul ce sa stie ca am inventat eu o poveste cu caluti, printese si balauri.Nu stiu daca m-a crezutstraight face. Nu-mi pasa. Daca avea putin creier realiza ce m-a durut.Si a realizat, a incercat sa ma impace si da...suferinta aceea, acel motiv inca mai exista in minehee hee.

| deviant18 a răspuns:

Hmm avand in vedere ca stam impreuna e cam greu ca, in rarele dati cand plang daca sunt nervoasa, sa nu ma vada. si cand mi se intampla asta ma i'a in brate si ma strange. o data cand ne certam si m'a bufnit plansu [laughing] mi-a zis ca nu il impresionez daca plang [si'a luat'o dupa aialaughing)]

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Nu...adica, am plans(mi-au dat lacrimile putin), dar era intuneric si ma tinea in brate, deci nu a vazut, desi cred ca si-a dat seama. A reactionat foarte ok. A inteles ce simt pentru el, si m-a strans in brate mai tare si mi-a spus ce simte pentur mine...(amintiri)

| Acvila a răspuns:

Da... o singura data. M-a imbratisat si mi-a spus ca totul o sa fie bine, si ca n-o sa renuntam, chiar daca plec.Acum o vad ca o slabiciune, si de fiecare data cand plang de fata cu el imi promit ca data viitoare nu se va mai intampla...desi o fachappy

| Ixchel a răspuns:

Mda...Ne certam *de fapt el ma "certa"...si spunea vorbe care ma dureau ingrozitor* si nu am mai putut rabda si au inceput sa imi curga lacrimile. M-a luat in brate si si-a cerut iertare. Dupa aceea incerca sa ma inveseleasca.Mai tarziu mi-a spus ca in momentul in care m-a vazut plangand i s-au inmuiat picioarele si nu stia ce sa faca laughing. [E vorba de fapt despre fostul prieten, in fata actualului nu am plans si nici nu vreau.

| Ingrid16V a răspuns:

Dalaughingsi el ma privea asa cu o fata "nevinovata" si ma intreba: plangi?laughingsi eu ziceam:"nuuuuuu". Si el facea: "cum nu ca vad ca plangi", dar eu nu recunosteamblushing
Apoi m-a luat de mana si mi-a zis ca ma iubeste:X:X
Oricum a fost comic, desi eu eram suparata si plangeamsadcaci dupa ce ne-am calmat si ne-am impacat imi parea foarte comic, faza cand el ma intreba daca plang si eu tot ii ziceam ca nu si nubig grin

| alexgogo a răspuns:

FETELOR! chiar daca plangeti in fata iubitului (santaj senitimental, in termenii de specialitate) n-o sa-l tineti aproape. Probabil ca o sa stea cu voi din mila inca putin.

| cosmina05 a răspuns:

Da am plans. m-a luat in brate, m-a pupat si a incercat sa ma calmeze

| andreea_1536 a răspuns:

Am plans cand m-am certat cu el, si a fost foarte indiferent si tocmai din asta nu mai sunt cu ellaughingoricumsa plangi in fata unui baiat e o tampenie, crede-ma

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Da.ne certam si nu am mai rezistat si am inceput sa plang si atunci m-a luat in brate si mi-a zis ca nu vrea sa ne mai certam:X

| Angelina01 a răspuns:

Stai linistita ca nu are nici o reactie o sa ti spuna numai plange si in al doilea rand nu i da satisfactie sa plangi in fata lui

| Biiencutza_6492 a răspuns:

Eu da.Pai s-a uitat fix in ochi mei sh ma mangaiat pe cap, m-a luat in brate sh mi-a zis ca mereu o sa fie langa mine la bine si la rau

laughing

| de3yutzza a răspuns:

Daca il iubesti si teiubeste de ce sa nu... daca ai motiv normal.am plans da in fata lui si nici macar din cauza lui si a incercat sa ma linisteasca.sunt cu el de fff mult si nu ne-am certat niciodata e sufletul meu pereche ne intelegem perfect toti care ne cunosc ne invideaza.