| Rock_4403 a întrebat:

Fetelor... voi ati plans vreodata dupa un baiat?

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Dasad. ca fraiera laughing

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu. El a plans dupa mine:->

| Elena1234456 a răspuns:

Da.mereu plang.pentru ca sunt foarte sensibila.

| Ana a răspuns:

Da am plans, plang mereu cand ma cert cu iubitul meu sad

| Marii a răspuns:

Nu, n-am avut motiv. Niciunul cu care am fost pana acum nu a meritat vreo lacrima. happy

| nobody_9468 a răspuns:

Doar o data?laughing
De mai multe ori... mi se pare ceva normal sa plangi dupa o persoana la care tii si persoana respectiva ori nu te vrea, ori isi bate joc de sentimentele tale.

Bafta.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da dupa iuitul meu cand a plecat si nici macar nu m-a bagat in seamacrying, dar acum totul merge bine:X

| yanny`s a răspuns:

da... dar ce a fost a fost.acum nu as mai plange dupa cineva [care nu merita]

| kaya a răspuns:

Da am plans e ceva normal, asta e, asa suntem noi fetele mai plangacioase happy

| Bia:X a răspuns:

Sincer?happy da am planssad noi fetele suntem mai sensibile si sunt sigura ca orice fata a plans macar o data dupa un baiat... nu stiu daca baietii fac la fel dar...happy

| simona_6231 a răspuns:

Dasad...si totusi nu regrethappy

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Si de cate ori ce fraiera suntrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Da.si eu am plans. dar nu regret

| Karinna1 a răspuns:

Da straight facesad asa sunt fetele mai sensibilehappy. si plang pentru cine nu merita happy dar ce sa face asta eeebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa fiecare sad.
Deseori pentru ca am pus mult suflet pentru acela.
Am plans si pentru actualul baiat pentru ca credeam ca o sa ne despartim dar m-am linistit cand mi-am dat seama ca era vb de program si dupa totu a revenit la normal.
Eu de obicei plang daca il iubesc mult, si acum dupa multi ani mai plang dupa altii cand imi amintesc acele motive stupide pentru care ne'am despartit si zambesc pentru ca am intalnit un baiat ft special care ma face sa zambesc mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer NU...
de ce sa plang ca proasta, pot spune ca eram trista dar nici sa plang

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa.ieri)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu! Never!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si inca de cate ori sad pana cand mi-am dat seama ca plang degeaba si ca fraiera dupa cineva care nu ma merita

mare greseala

| Anna :) a răspuns:

Da, si inca cat. Si acum inca mai suspin dupa el, ca o fraiera sadhee hee