| Doηηa a întrebat:

Fetelor/băieți,a-ți plâns vreodată pentru un/o băiat/fată?
Fiți sinceri...

34 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Da,am plans foarte mult pentru un baiat.Este si normal sa plangi pentru persoana draga tie, persoana care inseamna foarte mult pentru tinehappy

| Sara2 a răspuns:

Am plans, foarte foarte mult, dupa fostul iubit, desi ne-am despartit in urma cu 2 ani jumate, si in ziua de azi inca mai plang cand imi amintesc de el, mi-a lasat o rana adanca in suflet, a fost este si va fi marea mea iubire de care nu am avut parte

| Cosmiinna a răspuns:

Vreodata? in ultimul an jumate am plans aproape in fiecare zi si sa nu-ti spun ca am inceput noul an plangand si plang in fiecare zi. deci happy e ceva normal pana o sa ti se usuce ochii si o sa iti trebuiasca picaturi.

| nuexistadrogmaitare a răspuns (pentru Cosmiinna):

laughing ce vrajeli ai in tine, eu care credeam ca acum nu mai plangi ca te face ala fericita

| Cosmiinna a răspuns (pentru nuexistadrogmaitare):

Vrajeli? Daca nu stii ce e in sufletul meu nu mai comenta aiurea ca dintre noi doi mereu tu ai fost ala pe care l-a durut in fund

| nuexistadrogmaitare a răspuns (pentru Cosmiinna):

Clar eu, eu ma duceam la altu de fiecare data cand ne certam, spune`i aluia sa faca ce vrea cu tine ca nu ma intereseaza si nici nu imi mai pasa :* pupici

| Cosmiinna a răspuns (pentru nuexistadrogmaitare):

Eu m`am dus la altu? ca am si eu prieteni si iti faci tu nu stiu ce ganduri nu e vina mea happy oricum niciodata nu ti-a pasat si oricum doar ti-ai batut joc nu inteleg de ce te mai dai atata pe vctima in fine nu imi mai bat capu, iti doresc toate cele bune cu tania bbye

| nuexistadrogmaitare a răspuns (pentru Cosmiinna):

Multumesc, si tie.

| NoSmile a răspuns:

Da,am plans si inca plang!
Plang de dor,de tristete. In principiu,ar fi fost bine sa plang de fericire.
Dar,vezi tu? viata nu ne ofera numai bucuri. Printre momentele frumoase, strecoara si un baiat pe care ajungem sa-l iubim si intr-un final sa-l pierdem.
Urat, nu?
Dar trebuie sa fim optimiste. Cei al nostru e pus deoparte. Ne asteapta acolo, sa ne stearga lacrimile!
Off, m-am saturat sa plang atat. II plangeam pana si la telefon cand ne certam.

| AlexT94 a răspuns:

De nervi.

| ReiVaN a răspuns:

Nien

| SaveTheNature a răspuns:

Am plans cand am tipat la iubita si am facut-o sa planga.

| hideaway a răspuns:

E imposibil să nu plângi pentru cineva drag, faţă de care simţi ceva special.
Deci da, am plâns.

| Azµre a răspuns:

Da, cu toții am plâns cândva

| h3r a răspuns:

Toţi ajungem să facem asta.
Iar până la urmă, mereu plângem în adâncul sufletului.

| LolaLollita a răspuns:

Da, bineinteleshappy ca a meritat mai mult sau mai putin, e alta poveste.

| gingergirl1 a răspuns:

Daaa cam de cateva ori...thinking

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Smiorcaiti domne, smiorcaiti.

Răspuns utilizator avertizat
| Keith a răspuns:

Da am plans in fiecare relatie pe care am avut-o in trecut pentru ca am pus suflet in toate, acum pot spune ca sunt fericita, asa e in dragoste, sunt si suisuri si coborasuri.

| Disharmony a răspuns:

Aţi*

Nu m-am putut abţine...

| Doηηa explică (pentru Disharmony):

Mulțumesc oricum...

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Da...

| Elliana534 a răspuns:

Nu pentru ca mai sunt multe tipe in toata lumea nu tr sa-ti para rau pentru 1

| GeorgyGirl a răspuns:

Normal pentru ca fiecare tine macar la o persoana din lumea asta... daca ai o inima si iubesti cu adevarat e normal ca plangi de durere de tristete...

| agathapurple a răspuns:

Am plans de am rupt, nu asa... Si a meritat pe deplin

| Sisitta a răspuns:

Desigur

| Melancolică a răspuns:

Să fiu sinceră, iubirea aceea adevărată nu am simţit-o niciodată doar acea senzaţie de persoană îndrăgostită. Am plâns, dar s-a dovedit a fi în van pentru că persoana respectivă nu a meritat acest lucru. Fiecare are momentele lui de slăbiciune. Rămân la părerea mea balta are peşte, dacă nu prinzi peştele cel bun îl arunci în baltă şi tot aşa.
Baftă!

| pHoNnNe a răspuns:

Dap,am plans, e ceva firesc.happy

| FriendsWithBenefits a răspuns:

Da, chiar am plans, Doamne si ce plans! Am plans dupa o fosta iubita 2 ani, si inca mai plang. E inevitabil sa nu plangi pentru ca noi in esenta noastra suntem facuti sa iubim, implicit sa suferim. Cu toate acestea eu, unul simt ca acest plans ce rar ma mai apuca si pe mine ma elibereaza... Sunt o fire foarte nostalgica si nostalgia merge mana in mana cu suferinta. Iubirea este un sentiment covarsitor, de aceea merita trait, respirat si simtit la maximum!

| Auroree a răspuns:

Da

| DeeaRi a răspuns:

Daam plans. Nu dupa unul ci dupa mai multi.

| alkhymeia a răspuns:

Am plans de fericire

| lauralaurika2000 a răspuns:

Eu sa fiu sincera da...