| intrebcenustiu a întrebat:

Fetelor, ati sta cu un baiat care are penisul mic, de exemplu 10 cm? Ar fi asta un impediment in relatie?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele ar sta, majoritatea nu. Poți sa o ai cât un african și sa fi prost de bubui., sa nu ai caracter, sa fi un om urat la suflet ma refer, caracter, sa fi nebun, prost, analfabet sau incult și atunci nu prea o ai la ce sa o folosești. Asa,, cu inteligenta compensezi,, cu caracterul; sa fi un băiat politicos, respectuos, amabil și serios, atunci nu va mai conta dacă dai de o tipa cu toate țiglele pe casa, cu caracter și educata.

Dacă dai peste nimfomane, și rapandule atunci sunt șanse mari sa ramai cu traume dacă ești sensibil.

Contează sa ai încredere în tine, dacă suferi de complexul asta,, ele vor simți ca ești vulnerabil, au o intuitie bună ".

Lucrează la respectul de sine, dezvoltate spiritual, personal, învață să fi un maestru al preludiilor și le vei înnebuni și cu centimetrii precizați de tine.
Te poți îmbolnăvi de depresie dacă te lași afectat de asta.

Cauta oameni valoroși nu neapărat de succes!

| Xpressurself a răspuns:

Depinde de fata, cat e suficient pentru ea. Insa conteaza cum se simte cu tine in general. Daca personalitatea ta compenseaza ce te deranjeaza pe tine, cu siguranta nu conteaza.

| Xpressurself a răspuns (pentru Xpressurself):

Apoi merita sa stii ca le intereseaza mai degraba sa fie tare si sa te tina vreo 10-20 de minute.

| Adrian5575 a răspuns:

Daca este mica si jucausa, de ce nu ar sta?

| IgnatVictor a răspuns:

Da, ar fi un impediment. În cazul fetelor care caută doar sex. Am cunoscut o astfel de fată, iar de atunci am rămas cu o repulsie fără margini față de ea. Pentru că, în fiecare lună, fata asta avea câte un iubit. Și chiar ea a spus că îi schimbă atât de des pentru a face sex cât mai variat. Și, la un moment dat, a întâlnit un băiat cu un penis mic - circa 10 centimetri. Nu mi-a venit să cred ce am auzit. Fata a început să plângă, în mod cât se poate de serios, că penisul băiatului este mic. Apoi și-a luat telefonul mobil și și-a sunat prietenii să vină să o ia de la casa iubitului ei, că ea nu are ce face acolo. Prietenii ei, mai întregi la cap, i-au spus că nu vin până acolo doar pentru o prostie ca asta. Pe urmă, plângăcioasa asta a sunat-o pe maică-sa să îi spună că iubitul ei are un penis mic și nu poate să facă nimic cu el, pentru că ei îi plac alea mari. Și maică-sa, mai deșteaptă, i-a spus că asta e și nu are ce să îi facă. Când i-am auzit povestea, mi s-a făcut literalmente silă de ea. Comportamentul ei este de cea mai joasă speță.
Oricum, legat de întrebare, nu toate fetele sunt așa. În relatarea mea de mai sus, fata aia era o lepădătură, al cărei singur scop în viață e să facă sex cu cât mai mulți bărbați. Dar există și fete care nu ar vedea asta ca o piedică. Și, ca un adaos, dacă ai un comportament bun și un caracter plăcut, cei 10 centimetri ai penisului nici nu se vor resimți atât de rău - mai ales dacă știi cum să îi folosești.
Legat de fetele care nu te vor din pricina mărimii, uită de ele. Uită de existența lor, căci nu te vor ajuta la nimic. Niciodată.
Îți urez numai bine!

| alexalx1234 a răspuns (pentru IgnatVictor):

Doamne ce curvă...

Răspuns utilizator avertizat
| omulserios a răspuns:

Nu sunt fata dar din experienta mamei prietenului lui vasile traian. (Daca nu l stii pe vasile traian iti recomand o sedinta la un psiholog) (Vezi sa nu mergi la pshiologul meu). Asa, revenind, fetelor le place cucu mare

| Dragos1727 a răspuns:

Mica si jucausa decat mare si bleaga

| Alexiairs a răspuns:

Nu