| MarianAndreiCza9 a întrebat:

Fetelor, ati mai sta cu un baiat daca are penisul mic? Rog seriozitate...

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce preocupare ai si tu,

| corbulalbrosu a răspuns:

Se apreciaza ca in realitate circa 7-8 femei din 10 sunt suficient de multumite in cazul in care intretin acte sexuale cu un penis care are lungimea de doar 12 cm, dar partenerul de sex este capabil sa si-l mentina in stare erecta timpul necesar pentru ca ea sa fie pe deplin multumita, satisfacuta. Iar daca ajunge si in situatia in care ajunge la orgasm, in mod sigur nu o deranjeaza lungimea madularului. Garantat!

| Frank51 a răspuns:

Depinde cum definesti mic.

| MarianAndreiCza9 explică (pentru Frank51):

Pai mic, 12 cm gen

| Frank51 a răspuns (pentru MarianAndreiCza9):

Sunt unele fete care au probleme in legatura cu acest aspect, dar acele probleme tin de ele in mare parte. Tu ca barbat poti satisface orice fata, daca fata respectiva isi cunoaste minimalist corpul, indiferent de cm.

| lalalila a răspuns:

12 cm e ok, deci da doar daca e deja major cu penisul de 12 cm, nu e ok deci fugi!

| MarianAndreiCza9 explică (pentru lalalila):

Mda laughing mi-am facut buletinul de doua ori pana acum laughing