| Optimus7 a întrebat:

Fetelor ati avut o relatie cu un baiat mai mic decat voi? Cu cat? Cum a fost?

10 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Da am avut, eu eram a 9 el era a 7laughing, diferenta dintre noi era de 2 ani dar stii cum se zice ca dragostea nu tine cont de varsta.La inceput a fost frumos,ma intelegeam super cu el,tinea la mine si eu la el, dar dupa un timp se shimbase foarte mult, era de nerecunoscut.Incercam sa vb cu el dar degeaba ma respingea,pana cand intr-o zi imi spune sa ne intalnim ca trebuie sa vb ceva important, cand ajung acolo s-a uitat in ochii mei si m-a luat de mana si mi-a spus ca este combinat si cu alta fatastraight face, atunci i-am spus ca dc nu mi-a spus pana acum si a spus ca ii era teama.Atunci am pus punct capat relatiei cu el, el a ramas cu aceea fata, si in ziua de azi este cu ea.Din toata relatia mi-au ramas doar amintirile si clipele petrecute alaturi de el:X

| missbee a răspuns:

O "relație" de o săptămână cu un tip mai mic decât mine cu un an. O zi a fost de curiozitate și la insistențele lui, celelalte 6 m-am chinuit să îi dau papucii.
Sunt prea imaturi. Ideal e să fie mai mare.

| MissChocolatte a răspuns:

Normalll laughing ahh a durat 2 luni, acum nu mai sunt cu el ne-am desp dar nu mai pot sunt moarta dupa el rolling on the floor

| DarkAngel_1320 a răspuns:

Da am avut, si nu a contat ca a fost mai mic decat mine. A contat faptul ca ma iubea si il iubeam. Daca iti este frica de ce vor spune ceilalti, gandeste`te la un singur lucru : prietenii tai nu vor rade si de ceilalti nu ar trebui sa te intereseze. Daca il iubesti/placi, fii cu el kiss

| ancutza_2191 a răspuns:

Mai mic cu 3 ani, a fost aiurea, aveam minte de copila, eu clasa a 7-a si el a 4-a, umblasem cu el ca sa il fac gelos pe verisorul lui si am prins drag de el, nu s-a intamplat nimic mai mult decat un pupiclaughing

| LittleKiss a răspuns:

Da. si eu am fost cu un baiat mai mic decat mine cu un an si la inaltime, era mai mic decat mine cu un cap. Dar pentru mine nu a contat asta, a contat faptul ca l-am iubit si inca il iubesc, desi nu mai suntem impreuna. Cred ca a fost cel mai "special" baiat din viata mea, si nu o s auit niciodata primul nostru sarut. :X desi toate acestea sunt acum doar amintiri, amintiri care cand ma gandesc la ele imi vine sa plang. love struck

| 9TraficantaDeIubire9 a răspuns (pentru LittleKiss):

Si eu am patit exact la fel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daabig grin e criminal ce are? tot ce tine e dragostea dintre voi big grinwinking iubeste-l!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu unu mai mic cu 15 cm decât mine.oh go on
De fost cum să fie.totu'oklaughing.până la un moment.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dragoste varsta nu conteaza.