| elasexygagica a întrebat:

Fetelor, cand faceti sex cu iubitii vostrii se intampla ca ursul lui sa lesine inainte sa intre in viziuna? ce faceti cand vedeti ca se intampla mereu asta desi va straduiti din suflet sa-l excitati pe iubitul vostru? dar voi baietii cum va simtiti cand va tradeaa prietenul in momentul culminant?love struck sau cum va simtiti cand vedeti ca iubita nu are deloc orgasm? hai sa discutam fara inhibitii despre acest subiect love struck

Răspuns Câştigător
| gaby_4040 a răspuns:

Daca vrei sa faci sex imi lasi un id de mess poate stam unu langa altu si vi la mine ca mie nu imi moare si iti fac orgasm cat vrei.id meu este gaby_27_dinamo. ma contactezi :*

5 răspunsuri:
| nicaruaga a răspuns:

De multe ori femeile nu au orgasm pentru ca barbatii is prea aroganti, si au impresia ca daca o au in pantaloni de 18-20 cm, ea o sa aiba inspe orgasme pe minut si o sa se inchine in fata lui.
pentru ca ea sa aiba orgasm, e nevoie de multa atentie din partea lui, asupra intregului corp, si sa se puna mult accent pe folosirea mainilor si a gurii, foarte FOOARTE putine femei au orgasm doar prin simpla penetrare

cand moare la intrare...e nasol, trebuie sa recunosc, am patit-o si eu, iar asta se intampla din cauza ca nu prea esti cu capu la ce faci acolo. cum sa fiu eu atent la sex, cand stiu ca ziua urmatoare e finala ligii campionilor? (apropo jocul barcelonei a fost cam... excitantwhistling )

in astfel de situatii cand fratioru mai mic nu vrea sa faca treaba.rezolv eu altfel, plus ca un oral e intotdeauna binevenit (prietenele stiu de cewinking )

| Ovilacul a răspuns:

Daca "lesina" la intrare e o problema care tine strict de emotii.
In legatura cu orgasmul, sunt situatii cand orice ai face partenera nu poate sa ajunga la orgasm. Nu din cauza ta, poate n-are chef, poate nu se simte bine etc. Orgasmul la femeie, spre deosebire de barbati, e 99% mental. Cand nu reusesti sa oferi orgasm partenerei niciodata atunci e din cauza ta si tine de baiat sa rezolve problema.
E foarte, foarte greu sa faci sex ca un "zeu", sa-ti faci partenera sa traiasca cele mai intense senzatii, dar e foarte usor sa faci sex mai bine decat 80% dintre barbati. Nu stiu care e motivul dar majoritatea barbatilor nu sunt mai deloc atenti la chestiile astea.

| express11 a răspuns:

Fa-i un bot!

| DaVà a răspuns:

Daca vrei sa faci sex imi lasi un id de mess poate stam unu langa altu si vi la mine ca mie nu imi moare si iti fac orgasm cat vrei.id meu este gaby_27_dinamo. ma contactezi :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo express11!