| elasexygagica a întrebat:

Fetelor, baietzilor love struckkiss, incep cu fetele love struck, fetelor cand faceti sex cu iubitul vostru se intampla ca ursul lui sa moara inainte sa intre in viziuina desi voi va straduiti sa il mentinenti intarit? si ce faceti fetelor cand se intampla acest lucru mereu? dar voi baieti ce faceti cand prietenul va tradeaza chiar in punctul culminant?sad si daca vedeti ca mereu e asa cum procedatzi? sau baieti ce faceti cand vedeti ca nu e satisfacuta nicicum iubita si nici nare orgasm?love struck

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Gagico,probleme in paradis?
ii moare castravetele gogului tau inainte sa intre in galeata?
pai next, doar nu erai tu aia care zicea sa nu se opreasca la un baiat? lasa, ca din toata gradina zoo a orasului, o sa-l gasesti tu pe ursache, de data asta unu care sa nu fie pacalit de vulpe.

P.S. 1) Baietilor le moare instant cand au langa ei o fetita rasfatata fara creier.
P.S. 2) Vulpea esti tu, gagicoo.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga mea,cu putina gratie si har, se rezolva orice problema.
Si ursi morti, si prietenii tradate, si iubite nesatisfacute!

| elasexygagica explică:

Eu nu vb de mine, vreau sa vorbim in general despre asta, eu n-am iubi ink love struck

| aryana_4212 a răspuns:

Daca sti ce sa-i faci e imposibil sa moara
numai inapoiatele nu stiu ce sa faca si i more

| FesCuDungi a răspuns:

Daca umbli cu grija cu urasache nu moarelaughing