| mihaicelsfant a întrebat:

Buna fetelor! Cand faceti sex cu iubitul vostru aveti orgasm?

19 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Statisticile spun ca, 80% dintre fete si femei nu au orgasm vaginal, ne-experimentand asta, daca partnerul de sex are un penis mic, ejaculeaza in mai putin de 10 minute, sau nu are habar cum sa satisfaca fata.
Orgasmele la fata/femeie sunt de 2 feluri: cel clitoridian si cel vaginal. Cel clitoridian il poate obtine extrem de usor, prin atingerea si stimularea clitorisului.
Cel vaginal il pot primii numai daca barbatul este bine dotat si daca are habar cum sa produca placere cu acel penis.

| mihaicelsfant explică (pentru Violleta2022):

Tu ai?:d

| Violleta2022 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Bineinteles ca am, altfel nu as fi stat atatia ani cu acelasi barbat!

| mihaicelsfant explică (pentru Violleta2022):

De curiozitatE : de câți ani ai relația?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Nu o intreba, ca nu spune adevarul. A schimbat cativa barbati si nici unul nu a satisfacut-o. Chiar ea zicea pe undeva ca este singura.

| PsihoSex a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Pai la juma de secol cu unul singur, e destul de clar!

| Violleta2022 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

De treizeci si ceva de ani happy

| mihaicelsfant explică (pentru Violleta2022):

Frumoswinking totusi stai cu el ca te fure binelaughing. scuze de limbaj

| Violleta2022 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Nu baiete, m-am maritat cu el din dragoste acum 3 decenii. Intamplarea face sa fie un om inteligent, care a fost interesat pe langa dragoste afectiva sa ofere si satisfactie sexuala, asa ca, a venit la pachet complet laughing

| Freya1 a răspuns:

Da.Din cate stiu asa functioneaza sexul.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

De fiecare data naty ai orgasm? si urli ca in filme?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

laughing...
E de fiecare data.O data de doua ori pe zi daca facem si daca vreau sa am orgasm si eu.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Cand aveti timp desigur

| Frank51 a răspuns (pentru Freya1):

Din cate am auzit la unele fete este mai satisfacator cel clitoridian, probabil depinde de corp.

| Freya1 a răspuns (pentru Frank51):

Nu neaparat dar e mai la indemana.Alea sunt cele mai frecvente din cate stiu.

| AncutaM a răspuns (pentru Frank51):

Acele fete nu au avut niciodata un orgasm vaginal big grin

| Frank51 a răspuns (pentru AncutaM):

M-am referit strict la cele care le-au avut pe ambele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine nu are habar unde este situat punctul G al Annei. Oare cine cine? N-are habar sa producã placere oricarei femei. Deci prin urmare are un penis degeaba.