| DoUaPuNcTeIkS a întrebat:

Fetelor, cand vine vorba de un iubit va uitati si la inaltime?

Răspuns Câştigător
| Mirunik68 a răspuns:

Uneori,nu trebuie sa stiu exact! Adica daca e mai mic decat mine cu 1cm no sa morhappy. Daca e mai mic cu juma' de metru...altuhappy

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,eu personal da ma uit, am 1, 70 m si nu prea mi-ar placea sa fiu cu unu mai mic de inaltime ca mine, niciodata nu am fost cu baieti mai mici ca mine, cel putin sa fie de inaltime cu mine.De obicei imi plac baietii inalti; dar nu se stie niciodata,nu se stie cum se poate sa ma indragostesc de unul mai mic, cica in dragoste nu se tine cont de acest aspect, deocamdata nu ma imaginez langa unul mai micut.Sincera sa fiu,pana acum primul lucru la care m-am uitat a fost inaltimea, oricum fiecare are gusturile lui si daca esti cu un baiat mai mic de inaltime sau cu unul mult mai inalt, nu trebuie sa te jenezi.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie pentru că sunt înaltă și nu pot ieși cu un pitic!
Pa, pa.

| CoquineNoire a răspuns:

Eu sunt lesbiana, daca iubita mea e mai pitica decat mine, atunci eu joc rolul barbatului.
cand vreau sa fie ea barbatul, o pun pe tocuri.

| ascovit a răspuns:

Doar in cazul in care e exagerat de mic fata de mine. In rest nu:-)

| madyddd a răspuns:

Mda. cred ca e importanta si inaltimea. eu de exemplu nu pot sta cu cineva mai mic de inaltime ca mine. ar fi cam incomod.

| harciog a răspuns:

E bine sa va uitati la marimea nasului.Cica e direct proportional cu...hii,mi-i rusine.

| danauki21 a răspuns:

Pai,eu nu m-as uita la inaltime,eu m-as uita dat de frumos, puternic, sila atitudine! eu sunt in a iv-a si ma plac cativa baieti dar vreau sa scap de toti si sa raman cu unul si acel baiat ma place la nebunie! Ba chiar ma cere de sotie pe messrolling on the floor