| RAY a întrebat:

Fetelor ați avut un iubit care era mai mic de înălțime ca voi? Fiți sincere

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Toate zic ca nu e nicio problema, dar probabil 1% sunt cu barbati mai scunzi decat ele. Si aia scunzi compenseaza probabil cu bani.

Asa ca asta e solutia, trebuie sa compensezi cu bani si eventual cu niste muschi.

Asa e viata Ray, nedreapta. Daca pentru majoritatea e destul sa fie mediocrii, unii nu au luxul asta.

Asa ca apuca-te si fa bani. Du-te pe yt, invata de exemplu dropshipping si fa-l pana iti iese, pana faci milioane de euro. Nu e ca si cum ai altceva de facut.
Daca omul obisnuit lucreaza 8 ore si vine acasa la familia lui, tu ce alternativa ai? Sa ajungi acasa si sa te joci pe pc si sa bei bere?

De ce nu ai patratele, e intrebarea? Sunt lucruri pe care le poti schimba si lucruri pe care nu le poti schimba. Ignora ce nu poti schimba si focuseaza-te pe celelalte.

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Eu acum urmez un curs de reparații electronice,cel mai mult vreau sa învăț cum se repara un telefon,cum se instalează aplicați, cam tot ce trebuie știut, in principiu pe electronica, AI, VR mă focusez

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

Perfect. Nu te opri acolo, ca poti mai mult cu siguranta.

5 răspunsuri:
| User123666 a răspuns:

Nu si care ar fi problema

| Capybaraîndepresie321 a răspuns:

Nu,dar nu este nicio problemă dacă o să am unu

| KKK111 a răspuns:

Esti mic de inaltime si te frustreaza treaba asta? Eu am 1.69m inaltime si n-am avut niciodata probleme din cauza asta si conduc un logan, deci nu sunt milionar in euro cum zice domnisoara si nici penis de 20 nu am sa compensez.

M-am culcat cu o fata cu un cap peste mine doar pentru ca avusesem o altercatie cu alt barbat si greseala lui a fost ca a sarit la bataie nestiind ca am practicat Muay Thai. Deci m-a f***t pentru ca i-a placut cum ma bat. Asa ca pune mana si fa 1-2 ani de box ca nu stii niciodata ce sanse se ivesc : )))))))))))