| Giinger a întrebat:

Voi ce ati face sa uitati pe cineva pe care ai iubit?

Răspuns Câştigător
| Bibbi1507 a răspuns:

Pai mi.as gasi pe alt cineva si pe fostul l-as privi cu multa indiferenta. Daca fostul crede ca sunt deprimata din cauza despartirii o sa zambesc, o sa ii arat indiferenta, ca nu am doare ca nu mai sunt cu el. Incerc sa imi ascund sentimentele adevarate sub o mare indiferenta si sa imi gasesc pe alt cineva, sa ma indragostesc de acel cineva si sa avem o relatie buna. FUNDA?big grin

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Aș iubi pe altcineva. E cam singura opțiune.

| Dumnezău a răspuns:

''There is one type of girls you can always love and count on them. Whores''

| Dydulylu a răspuns:

Buna, ceea ce am facut eu ca sa-l uit pe fostul cu care am stat 2 ani a fost sa-l inlocuiesc cu un baiat mai sensibil si afectuos + ca fostul sta la tara, deci ochii care nu se vad se uita!