| eugeniaXd a întrebat:

Fetelor care a fost reactia parintilor cind au aflat ca nu mai sinteti virgine?

9 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Mama a acceptat si a discutat deschis si tata s-a enervat si a demonstrat ca-i un prost.

| crack123 a răspuns (pentru wolder):

Si ce putea sa faca maica-ta? Sa te bata si sa te duca sa te coase la loc? Taica-to a reactionat ca orice tata de fata, dar tu esti prea mica, se pare, sa intelegi reactia parintilor, o sa ajungi si tu parinte si o sa vezi ca e foarte usor de inteles oricare din cele doua.

| wolder a răspuns (pentru crack123):

Bineoh go on

| Azµre a răspuns:

Citez reacția soacrei cu mult timp în urmă :
"Lasă mamă, e bine, dacă e ceva vreodată o rezolvăm noi, numai tactu să nu afle că ne dă pe amândouă afară din casă..."

| Oana92 a răspuns:

Nu au aflat! Sau, ma rog, nu le-am spus eu, si-au dat ei probabil seama cand m-am mutat cu prietenul. Eu cred ca exista anumite lucruri ce e bine sa le pastrezi pentru tine, sexul e un astfel de lucru!

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Sunt sigur ca multi dintre ei au intrebat daca sunt insarcinate laughing) sau nu au intrebat nimic

| bluedeyutssa a răspuns:

Probabil ca totul depinde de situatie si de imprejurarile in care afla...
Dar mie sincer chestia asta mi se pare ca nu e un lucru de spus...asta se va banui cu timpul si este un lucru normal.

| Schmidt_Richard_1964 a răspuns:

Pentru fiul meu m-am bucurat (avea 15 ani si prietena 16). La fiica mea care are 13 acum nu am avut inca ocazia, dar daca e baiat fain o sa ma bucur si pentru ea happy
Dar eu stau in Germania i nu in cucuietii din deal happy

| bubulina923 a răspuns:

A fost ok...