| malishka93 a întrebat:

Fetelor cum au reactionat parintii cind au aflat ca va-ti inceput viata sexuala? de la cine, cum au aflat? reactia care a fost si la citi ani?

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Cand esti minor stai cu frica in san de ceea ce vor spune parintii cand vor afla, daca esti major, pe parinti nu ar trebui sa -i intereseze ce fac copiii lor, atata timp cat stiu ca sunt responsabili si maturi.
si vb lui @Jelli, ce te f.ute frija de altul?
si invata sa scrii, inainte sa te sparga unu!

17 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

Pun pariu pe numele meu ca nu te intereseaza ce facem noi. in realitate scopul tau este sa ti-o tragi si dupa sa gasesti o scuza sau poate doresti ca ai un sprijin moral.ati dat de calduri, fetelor? f**ati-va in clanta usii daca n-aveti tupeu! nu mai frecati menta!

| mona a răspuns:

La mine nu au aflat pentru ca nu te poti lauda cu asa ceva in fata lor

| gabriella85 a răspuns:

Ma.ce sa zic de aflat au aflat.nu stiu din gesturi cred,ca nu cred ca a stat nimeni la fundul meuhappy,nu s-a comportat deloc altfel,totul a fost exact THE SAME,fara certuri, reprosuri sau alte bazaconii, s-a intamplat cam pe la 18 ani.pup

| wzz a răspuns:

@ Jelli: Wow, take it easy, please.
@ malishka93: Mie mi-a zis tata: "Bravo fiule" XD

| wzz a răspuns:

@ Jelli: Dacă lăsai tot fără "Eee mai du-te dracului.
Ce te f/te pe tine grija de ceea ce fac eu?" luai folositor şi inteligent, pun pariu. XD

| Dumnezău a răspuns:

1.Mi-au indesat o plantatie de castraveti in toate gaurile
2.De la pestele satului, numit Eleron
3.Reactia a fost chimica, cu degajare de caldura si la 6, 7(2) ani

Pace!

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: Degeaba iti bati capul cu idiotii.Iti spun eu, ii freaca grija din doua motive:

1.Nevoia acuta de sexualitate ce s-a instalat in adolescentii romani
2.Lipsa mult prea acuta de ocupatie

Plus si niste prostie din partea userului asta, fapt ce se evidentiaza si dupa cum scrie.Pace!

| taniusha562 a răspuns:

Mare timpit trebuie sa fii sa te duci la maicata si sa spui " mami eu am facut sex, big grina ramas sai mai spui in cite si care pozitii si cit a durat, si dac ai luat-o in gura sau nu big grin

| HabarNuStiu a răspuns:

Daca iti arde de pl suporti consecintele sweetie.
P.S : invata in *** sa scrii corect happy

| HabarNuStiu a răspuns:

Daca iti arde de pl suporta consecintele sweetie.
P.S : invata in *** sa scrii corect happy

| ands a răspuns:

Pentru ca am asteptat pana la o varsta rezonabila si aveam un prieten de 2 ani cu care urma sa ma mut, nu a fost nevoie de vreo marturisire. Cel putin nu mamei mele, care a dat dovada de o minte deschisa si de sustinere...prieteneasca. Funda?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eee mai du-te dracului.
Ce te f/te pe tine grija de ceea ce fac eu? Astea sunt chestii intime iar cine se respecta nu isi expune intimitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@BlahBlah, dar tu nu ti'ai propus sa inveti sa scrii, inainte sa comentezi de altu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@wzz deja am vazut intrebarea asta de prea multe ori ca sa reactionez calm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trist ca mi-am luat 2 stupizi. Trist, mai bine m-ati fi injurat sau mi-ati fi spus ca sunt o idioata pe care o f; te grija de ce pun altii interbari. Puteati mai mult, sunt revoltata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@wzz eh. atunci rectific.
Sa se duca intr-un loc foarte calduros cu lava, la proprietar.
De ce o preocupa pe ea faptele noastre private?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off mai lasati-ma cu voturile abuzive!