| abcdc a întrebat:

Fetelor care cunoasteti tehnici de seductie?happyCum va apropiati de un baiat cu care nu va cunoasteti si nici prieteni comuni nu aveti? vreau sfaturi de la profesioniste.hee heecel mai bun primeste funda:X

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Sunt curios de ce raspunsuri primesti. Tare mi-e teama ca profesionalismul femeilor, in acest caz, depinde si de baieti. Daca eu nu te vreau, degeaba incerci sa ma seduci, nu?

| AnnePanda a răspuns:

Uite cum am facut eu happybig grin.A venit un profesor de dans sportiv la noi in scoala.Si a venit si cel de care imi placehee hee Cand profu` facea grupele eu tot ziceam ca cu ala nu`mi place si tot asa.Pana m-a pus cu elhee hee... Poti sa te apropi mai mult de el, sa mergi la cursuri comune, si din cand in cand, sa te imbraci mai provocatorhee hee. FunditSSa?big grin

| AlexandraSmiley a răspuns:

Nu incerca sa'l atragi prin tinute provocatoare! O sa te vrea numa pentru sex! Incearca sa'l cuceresti fiind cat mai naturala!

| Insomnii a răspuns:

Poi mia imi placea de unu si i-am cerut nr de tel cu pretextul ca aveam ceva de vorbit cu el in legatura cu o tema si chestii din astea...
Dupa ma imbracam mai provocator (el statea in spatele meu) si stateam mai putin decent si dupa el mi-a cedat si mi-a cerut sa fiu cu elbig grin sper ca te-am ajutat.