| Ioana0002 a întrebat:

Buna, vreau sa ma ajutati, am cunoscut un baiat si as vrea tehnici de seductie, sa il fac sa ma aprecieze mai mult, sa imi scrie, sa iasa mai mult cu mine, nu vreau sa ii arat ca il plac foarte mult, ca sa i se urce la cap, vreau sa simta si el ca ma poate pierde, imi puteti da niste sfaturi, ce sa fac sa ma placa si el mai mult, ce sa vb, ce sa fac etc?

7 răspunsuri:
| haileewatson a răspuns:

Nu poti obliga pe cineva sa fie obsedat de tine laughing te uiti la prea multe filme. daca te place cu adevarat iti va scrie, te va suna, va face eforturi sa fie cu tine.
Barbatii de-alungul istoriei au strabatut mari si oceane sa fie cu femeia vietii lor. Daca te place cu adevarat ti-o va aratawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia de aici: https://www.ziaruldeiasi.ro/......28071.html

| gogugogugogu a răspuns:

Buna! Fii naturala, nu are rost sa joci teatru, arata-i cine esti cu adevarat, asa e cel mai bine, arata-i tot ce poti sa oferi, fara masti, fara texte imprumutate, fara gesturi copiate etc.

| Ioana0002 explică (pentru gogugogugogu):

Da, dar daca eu ii arat prea mult fata de cat arata el, isi va pierde interesul ..de aceea voiam mai multe sfaturi

| gogugogugogu a răspuns (pentru Ioana0002):

Daca realitatea il face sa-si piarda interesul atunci nu are rost sa-ti pierzi timpul cu el.

| Ioana0002 explică (pentru gogugogugogu):

Eu sunt sufocanta, gen cu toti fostii ii stresam ii intrebam ce fac dc nu rasp, si asa isi pierdeau intersul, voiam doar sa ma schimmb eu pe mine ca persoana

| gogugogugogu a răspuns (pentru Ioana0002):

Atunci comporta-te cu un baiat asa cum vrei sa se comporte un baiat cu tine. Cand, intr-o relatie, vrei sa faci ceva, gandeste-te daca ti-ar place ca celalalt sa-ti faca la fel.