| marry95 a întrebat:

Fetelor cate dintre voi ati facut sau ati face sex oral? Din cate observ e din ce in ce mai practicat laughing Baieti, voi ce parere aveti despre sexul oral?

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Se face de mii de ani. E ok, e natural, mare atentie la igiena!

| OnuOnulică a răspuns:

Mi se pare un lucru scarbos laughing dar nu sunt contra...cine vrea face, cine nu sa nu faca...imi e indiferentwinking

| neutrino a răspuns:

Sunt momente si situatii cand un baiat se poate multumi si (numai) cu asa ceva.

| marry95 explică (pentru neutrino):

In momentul in care nu ii oferi si altceva?

| neutrino a răspuns (pentru marry95):

Ai inceles putin gresit. Azi, sexul se face peste tot si oricand, in special cel practicat de tineri si, deseori, fara a avea o relatie cu persoana respectiva. In aceste conditii, un baiat poate accepta sa i se faca un sex oral, daca locatia unde are loc evenimentul nu-i permite o partida completa de sex, sau pur si simplu pentru ca atat si asa i se permite. Aici nu discutam despre sexul facut de o pereche, in dormitor, dupa o anumita vechime a relatiei lor.

| Alcyon a răspuns:

A devenit un soi de moda, dar putini sunt constienti de faptul ca BTS-urile se iau inclusiv prin sex oral. Prin urmare vizita la ginecolog (respectiv urolog) e obligatorie. Asta daca vrei sa fii sanatos.

| SefaTa97 a răspuns:

Exista 2 categorii: 1cei care recunosc ca fac
2cei care nu recunosc.

| indecis2014 a răspuns (pentru SefaTa97):

Ai perfecta dreptate!

| NewTerminator a răspuns:

Baietii au aceasta parere: e sex!
Noi nu refuzam niciun fel de sex.

| marry95 explică (pentru NewTerminator):

Stiu ca nici un baiat nu ar refuza dar ce parere au pe urma de fata respectiva?

| neutrino a răspuns (pentru marry95):

Cred ca ai facut, din naivitate sau nu, gluma zilei ca aceasta intrebare!

| marry95 explică (pentru neutrino):

laughing)

| Green66 a răspuns (pentru marry95):

O părere foarte bună devil