| Nicolai_4280 a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti referitor la sexul oral?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Este sarea si piperul al unei relatiilove struck absolut delicios, senzual cremos droolinggustos kiss love struck te tzuc love struck

| elasexygagica a răspuns:

Ai mama bunoc mai esti love struck :*:*:*:* love struck

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Baieti, tineti si voi cont cui va adresati. Sunt multe fete de 12-14 ani care intra, ce raspunsuri asteptati? Si apoi, sexul oral se refera si la cel in care baiatul sta cu capul intre picioarele ei.

| lolly a răspuns:

Sincer, mi se pare injositor, o sclavie. My opinion.

| Zaika_7941 a răspuns:

Eu nu am nici o parere, fiecare face ce isi doreste...o viata avem si trebuie sa o traim din plin, asta insa conteaza mult de persoana care o ai alaturi...

| Delia_7017 a răspuns:

Daca este o relatie stabila, nimic scarbos sau nu stiu ce...Mie mi se pare un lucru normal, la fel ca si sexul oral primit.

| Bob a răspuns:

Total de acord cu #Gabi87!

| bombolinna a răspuns:

Pai nu prea sunt de acord. Dar gabi87 are dreptate. Si pana la urma e alegerea fiecarei fete sa faca ce vrea.

| Monica_7453 a răspuns:

Scârbos.

| vampiressa a răspuns:

Vezi ca am pus si eu intrebarea asta.Intra sa vezi ce au raspuns si la mine.Si ca sa iti dau si eu un raspuns:eu sunt de parere ca daca ai o relatie stabila si va iubiti nu are de ce sa iti fie scarba sa faci asta.Si Gabi87 are foarte mare dreptate

| Aniela2777 a răspuns:

Parerea mea e ca numai curvele practica acest "sport", o femeie intreaga la minte si care se bazeaza doar pe dragoste-sex pentru a face un copil nu cred ca ar face astahappy.

| Yoyo7949 a răspuns:

SCARBOS, si am 19 ani nu 16 ani.Voi barbatii va simtit bine dar noi ce simtit? Cred ca nimic asa ca YAKSSS:-&

| NoAntidote a răspuns:

Scârbos. happy

| anicikacolta a răspuns:

Fetelor, nu trebuie sa fii curva ca sa oferi si sa primesti placere de la barbatul iubit, eu cu logodnicul meu ne facem sex oral aproape intotdeauna, sau 69, si e super! Nu trebuie sa su** la tot orasul dar intr-o relatie e foarte bine sa incerci totul! Nu mai traim in secolul XV!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru baieti este mai placut decat cel anal sau vaginal.

| alextiby a răspuns:

Pai ce sa zic fiecare fata are o parere dar cele care o fac fara suparare sunt curve o fata intreaga la mite nu ar faceo asa ca gabi87 nu tote or sa faca asa.De exemplu letti a dat un raspuns bun

| Lex_8398 a răspuns:

Sunt de acord cu Gabi87 ^^