| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre sexul oral practicat, dar si oferit?
Dar voi, baietilor?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Eu (baiat) sunt de parerea ca atunci cand iubesti pe cineva este o idee buna sa folosesti toate posibilitatile de a-i oferi placere. Apreciez foarte mult oralul oferit de prietena mea. La randul meu stiu foarte bine ce trebuie sa fac si imi face placere sa i-l ofer.
Cand e vorba de o partenera de-o noapte nu am acelasi entuziasm happy

| fatacurioasa15 a răspuns (pentru SkyPilot):

Apreciez raspunsul tau, ai o gandire chiar ok, dar as vrea sa aud si parerea unei fete

| SkyPilot a răspuns (pentru fatacurioasa15):

De la fete ai sa auzi toata gama, de la ceva similar cu ce ti-am scris eu pana la "nici nu ma gandesc sa fac asa ceva, este absolut dezgustator".

13 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cu primitu e ok, cu oferitu mai greu laughing)))
E normal intr-o relatie de lunga durata in care exista iubire si incredere, nu tu boli sau miros neplacut.

| Aasdfghj a răspuns:

E ok atata timp cat ambii sunt de acord si e vorba de o relatie serioasa.

| Drolja a răspuns:

Nu, e scârbos!
De ce crezi că "să-mi sugi..." e una din cele mai folosite înjurături?! Pentru că este cel mai umilitor lucru!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Raiul pe pamant

| Jorah a răspuns:

E ok daca va cunoasteti indeajuns de mult intre voi

| RAY a răspuns:

Foarte mult bts se transmit prin sex oral uni o merita asa functioneaza evolutia /selectia naturala,daca e sa iubesc o fata desigur ca vreau sai daruiesc totul, dar cum fete serioase nu exista nu as face asa ceva sunt atatea bolii sexuale, totul protejat oral, vaginal, anal, si rin sarut se transmit bts

| LoveSleep a răspuns:

Doamne ferește. Păcătosule!
Nici vorbă. Puța nu-i acadea!
Să-ți fie rușine!

Sunt de acord. Ajută și la preludiu și la lubrifiere, pe lângă plăcere și toate alea.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Foarte ok, e o placere pe care o ratezi in viata daca crezi ca e scarbos sau mai stiu eu ce.

Răspuns utilizator avertizat
| missme99 a răspuns:

Este ceva perfect normal si placut.
Fetele care stramba din nas sunt in general cele fara experienta sexuala, care nu inteleg exact ce inseamna.