| Ando1dul a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre sexul oral? Spuneti tot

17 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dar sunteti inchisi la minte rau de tot.
Respectul si demnitatea in cuplu se demonstreaza prin comportamentul zi de zi nu prin sex.

Unii inca sunt pre inhibati si prea inchisi ma minte sa se poata bucura de ceea ce inseamna sex. Un cuplu care se respecta si se iubesc pot oferi placere unul altuia in orice fel dara a se simti penibil sau jigniti.

cei care o fac intro singura pozitie cu lumina stinsa au grave probleme de comunicare si intimitate in cuplu.

| nilak a răspuns:

rolling on the floor ce bolnaav psihic manlaughing)

| milan9 a răspuns:

Cei care „solicită" sex oral, o tratează pe acea femeie ca pe o cârpă, de care, în cazul oricăror nevoi fiziologice ar avea, se poate şterge oriunde şi oricum!?!

| milan9 a răspuns:

În general un băiat când îi cere unei fete, sex oral, înseamnă în mod sigur că „nevoile" sale fiziologice sunt cu mult peste demnitatea fetei sau respectul ce i-l poartă! La fel este şi atunci când îi condiţionează păstrarea temporară a relaţiei de acceptarea sexului cu el, înainte de a avea o legătura de căsătorie.

Dar supunerea la perversiunea sexului oral nu arată din partea lor decât convingerea că iubesc un obiect de unică folosinţă, pe care apoi îl abandonează cu scârbă, aşa cum se întâmplă cu mai toate obiectele de unică folosinţă. Căci doar nu vă imaginaţi că o să iubească şi o să respecte, eventual o viaţă întreagă, pe aceea care a luat chip de prezervativ uman!

| Pitzipoanca a răspuns (pentru milan9):

Doamne fereste! Chiar ai suferit niste traume...

| h3r a răspuns (pentru milan9):

Subscriu!
Bravo.

| bogdan72 a răspuns (pentru milan9):

Cine te-a violat?

| doxatuVexxatu a răspuns (pentru milan9):

Superb raspunsul!

| h3r a răspuns:

Pentru cele care il practica : fetelor, protejati natura! nu scuipati cand... cine stie, stie.

| aumih16 a răspuns:

Daca si oferi! cu siguranta! si primesti! nu!

| VelvetLight a răspuns:

Cel mai scarbos lucru...as prefera sa'mi beau urina in loc sa fac asta! rolling on the floor eu cred ca daca iubesti cu adevarat o fata nu o pui sa faca asemenea lucruri. mergi pe centura si alea o sa fie dispuse sa iti faca un oral pentru cativa baniwinking

| Pitzipoanca a răspuns (pentru VelvetLight):

Si tu esti traumatizata rau... Si dezgustatoare, in acelasi timp.

| VelvetLight a răspuns (pentru Pitzipoanca):

Asta e parerea mea. daca tu ai alta nu trebuie sa jignesti, ok? de unde stii tu ca's eu traumatizata? nici nu ma cunosti si deja dai cu presupusul.

| CosminBfmv a răspuns (pentru VelvetLight):

Bai, ce e asa anormal prin sexul oral? Voi aveti probleme, traume. Duceti-va si faceti dragoste pentru prima oara la 30 de ani cu un preot, si nu va mai bagati in trebuile "scarboase". laughing

| Pitzipoanca a răspuns (pentru VelvetLight):

"Cel mai scarbos lucru...as prefera sa'mi beau urina in loc sa fac asta!" As putea sa dau copy-paste raspunsului dat de tine. Tu ai inceput cu jignitul, indirect, al celor care practica sexul oral. Eu doar intorceam favoarea.

| doxatuVexxatu a răspuns (pentru VelvetLight):

Asa...tot timpul sa ai demnitate....niciodata in genunchi! respect

| Dadi27 a răspuns:

Hmm...Depinde de personalitatea fiecarei fete big grin. Daca e timida ia-o cu incetul nu din prima, fa'o sa se simpta in largul ei. Daca nu e o fire timida ai noroc Poti sa o iei din plin. Sper ca te'am ajutat :*. Fundita? puppy dog eyes