| CrushBoy89 a întrebat:

Fetelor...ce apreciati mai mult la un baiat? Aspectul fizic sau "gradul" de inteligenta? laughing Prin inteligenta nu ma refer sa-ti vorbeasca toata ziua de ceea ce a facut el la scoala, teme etc, ci la felul lui de exprimare, limbajul folosit etc. Multumesc frumos! tongue

21 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ba frate de cate ori explic fetele vor bo$$$$i cu $$$, masina bengoasa si apartament de lux

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Lasa-i sa traiasca in lumea lor in care cica se aprecieaza sufletul

| BiuL a răspuns:

Eu cel mai mult apreciez comportamentul! Unu care stie sa fie gentleman, sa ma trateze ca o printesa are mai multe sanse si decat un bunoc si decat un geniu.

| alexandrey a răspuns:

VILA, BMW-ul, portofelul cam atat.

| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru alexandrey):

Se vede ca ai intalnit numai proaste la viata ta rolling on the floor)

| RAY a răspuns:

Fetele prefera sufletul atat,nu are importanta ce haine ai, cum arati la fizic, cati banii ai, nu nu conteaza doar sa ai suflet, ce naiba e ala suflet eu nu stiu
frumusetea ne place tuturor ce naiba suntem asa ipocriti frate
situatia financiara la ce fata nu iar un iubit cu masina si vila?
poate o urata o sa aiba pretenti mai mici poate ca si alea sunt topite dupa banii

| LoveSleep a răspuns:

Dacă o să mai întrebi de 10 ori, tot aceleași răspunsuri vei primi.

| Doub a răspuns:

Nu te-au satisfacut raspunsurile primite?

| Lawliet14 a răspuns:

Inteligenta, pentru ca fara inteligenta esti pe nicaieri. Cum mentii altfel o relatie cu o fata cu capul pe umeri?

| ridhimagupta a răspuns:

Sa fie exact Dorian Popa din toate punctele de vedere

| anonim_4396 a răspuns (pentru ridhimagupta):

Ati innebunit toti cu pariu cu viata. Credeam ca a trecut febra aia.

| ridhimagupta a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt imebunita am zis doar cum e el din punct de vedere fizic si felul cum a gandii

| anonim_4396 a răspuns (pentru ridhimagupta):

Din punct de vedere fizica arata ca un gard fiindca a exagerat cu muschii. Si ma gandesc la gardul ala cu romburi.
La comportament, nu stiu ce sa zic, dar daca tie iti place nu este problema mea.
Pana la urma gusturile nu se dicuta, iar parerile nu se potrivesc.
P.S: Dylan O'Brien arata multa mai bine decat Dorian Popa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fizic*

| florynsoare a răspuns (pentru ridhimagupta):

Dorian Popa laughing))))))... vrabia malai viseaza... pustoaico ma stai linisita nu ajungi tu la "Dorian Popa " =]]]]

| ridhimagupta a răspuns (pentru florynsoare):

Am zis sa arate ca el offf doamne nu inteleg ce va bagati toti in discutie

| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru ridhimagupta):

rolling on the floor)))))) ala e chiar prost

| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru ridhimagupta):

Deci ...mai mult conteaza sa fie inteligent.dar tot odata ..sa fie si ingrijit si dragut.( NU TARAN) daca intelegi la ce ma refer...

| Anonim340 a răspuns:

Personalitatea si inteligenta sunt pe primul loc. Aspectul fizic nu prea contează, Inafara de faptul ca ar trebui sa fie îngrijit si toate cele, apoi înălțimea (gen nu poti fi cu un baiat de 1.50 daca tu ai 1.70) si dupa anii (exemplu tu ai 14 ani si el 23). Cam asa ar veni ordinea.winking

| Ioana300 a răspuns:

Sa stie sa se comporte, deci inteligenta cum ai spune tuwinking oricum depinde de fata

| LadyAndru a răspuns:

Inteligenta, dar bineinteles si un aspect placut si ingrijit e necesar.; D