| FilosoficAthoughts a întrebat:

Hello to you! V-ati dorit vreodata sa va fi nascut fata in cazul baietilor si baiat in cazul fetelor? Nu ma refer neaparat la aspectul fizic, ci la caracter, la felul de a se comporta, a aborda o situatie. Mod de a fi. Sunteti multumiti de identitatea proprie? Multumiri

Răspuns Câştigător
| Delicacy a răspuns:

Mi-ar fi plăcut să fi fost băiat, dar îmi place şi fată.În ambele cazuri există avantaje şi dezavantaje, deci oricum nu contează.Mai degrabă aş fi vrut să fiu un fluture.

1 răspuns:
| LolaLollita a răspuns:

Niciodata nu mi-am dorit sa fiu baiathappy Imi place asa cum suntbig grin