| xDr0gs a întrebat:

Fetelor,ce apreciati voi la un baiat? Vreau raspunsuri sincere big grin!

15 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai in primul rand sa fie sincer cu mine,sa nu isi bata joc de sentimentele mele, sa tina la mine si sa ma acepte asa cum sunt, pentru ca nimeni nu este perfect, sa fie langa mine cand am nevoie de el, sa ma respectehappy

| RomanescuRareş2000 a răspuns (pentru mihaelaa18):

Dar cand are toate astea si arata ca mine(eu sunt ala din poza)? happy big grin Te intreb pentru ca multe fete mi-au zis ca sunt urat broken heart sad si vreau sa stiu daca conteaza extrem mult infatisarea. Multumesc anticipat pentru raspuns.

| LiVeeee a răspuns (pentru RomanescuRareş2000):

Voi o dati in matrimoniale deja laughing, FIECARE e frumos in felul sauwinking

| Knife00 a răspuns (pentru RomanescuRareş2000):

Fara suparare, dar chiar esti urat.

| mihaelaa18 a răspuns (pentru RomanescuRareş2000):

Sincer nu cred ca ar trebui sa te intereseze ce spun unele fete, fiecare om este frumos in felul sau, fiecare are o frumusete aparte.
Esti dragut! si numai pune la suflet vorbele fetelor, nu se merita, iti zic sincerhappy!

| HolyPotato a răspuns:

Să iubească animalele și să aibă simțul umorului.

| grab a răspuns:

Fetele apreciaza barbatul responsabil care stie sa le faca sa se simta femei si nu le sufla prea mult in ceafa! happy

my 2 cents!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Frumusetea interioara(sufleteasca), sa fie de caracter practic.
Sa nu ma minta, sa fie sincer cu mine, sa ma iubeasca.
Te pup!

| ALEX2402 a răspuns:

Sufletul

| C26 a răspuns:

Pai prima data, sa fie sincer, sa stie cum sa se poarte cu o fata, si cum s-o faca fericita happy
Sa fie atent cu ea, sa o protejeze, sa o iubeasca, sa o respecte, sa-i spuna tot ce face, fara sa se fereasca.Sa fie mandru de iubita lui, si sa nu se fereasca cu ea de nimeni.
Nu stiu.Dar de apreciat la un baiat este sa ramana fidel unei singure femei, s-o iubeasca, sa o respectebatting eyelashes
Asta e parerea mea! happy

| YesOMG a răspuns:

Genial laughing! `

| LaRkiNNN a răspuns:

Esti tare! : )))

| VasileAlecsandri a răspuns:

Femeia este un mister al lumii...

| VasileAlecsandri a răspuns:

Daca asa a devenit lumea din 1890 eu ma mai omor o data!

| Nina81 a răspuns:

Să fie sincer, să mă accepte așa cum sunt, să mă respecte și să nu își bată joc de sentimentele mele. Să mă iubească, să nu aibă secrete față de mine și să nu ii fie rușine cu mine în prezența prietenilor/familiei lui happy.