| Cortex a întrebat:

Fetelor, ce ati dori de ziua voastra, ceva sa va atinga la inima? e peste cam o luna ziua unei prietene, cu care vreau mai mult de atat, si cred ca si ea vrea acelasi lucru(dupa gesturi si vorbe), si vreau sa-i iau un cadou sa o impresionez de ziua eitongue
P. S:sa nu fie peste 50 lei ca nu-s instarit

Răspuns Câştigător
| chocolate27 a răspuns:

Hmm...nu poti sa faci nici un cadou prea siropos totusithinking Mergi pe ideea unei cutii de bomboane si un buchet de flori, oricarei fete i-ar placea un asemenea cadou. O alta idee ar fi sa intrebi o prietena buna de a ei cam ce si-ar dori ea.Sau,daca tot zici ca nu dispui de prea multi banuti, ai putea sa iti pui tu amprenta personala si sa ii faci un cadou hand-madewinking Sigur va ramane impresionata de efortul tau.Succes!

4 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Mmm
eu mi-am dorit un inel f mult de la prieten.si l-am primit.
alta idee, ar fi sa-i cumperi o stea.nu stiu cam cat ajunge asta.
dar puteti sa puneti bani mai multi.
un ursulet de plus mai mare, si un filmulets facut de tine, cu poze, cu voi de preferat, si cu anumite mesaje.
si pe fundal o melodie logic.

| 13Denisa a răspuns:

Ii cumperi o floare si ii scrii un biletel de dragoste, si daca mai dorest sa ii cumperi un luciu de buze, un parfumel si totul va fi ok...

| matt a răspuns:

Cel mai bun cadou e um buchet de flori si sa iti amintesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i un sarut si nu o sa te uite