| Taylor9999999999 a întrebat:

Buna happy ce cadou as putea sa ii cumpar unei prietene foarte bune
?
vreau ceva cu care sa o impresionezwinking
dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Ingriduuu a răspuns:

Buna! Nu trebuie neaparat sa cumperi ceva, ii poti face o felicitare prin care ii spui cat de mult tii la ea si la prietenia voastra. Poti sa scrii si niste intamplari prin care ati trecut impreuna, cand tu ai ajutat-o sau eaq te-a ajutat si sa ii spui ca ii multumesti pentru aceasta prietenie frumoasa si lucruri de acest gen. Daca vrei ii poti cumpara si o cutie de bomboane. Pe mine asta m-ar impresiona mult, dar daca nu vrei sa-i faci o felicitare, poti cumpara 2 coliere care unite sa scrie BEST FRIENDS FOREVER unul sa-l porti tu si unul ea. Poti gasi un fel de colier din acesta la Avon si e vreo 30 de lei. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| IzabellaLove a răspuns:

Buna! Ai putea sai cumperi ceva ce stii ca i place sau o pasiune de a ei sa o pui intr-un cadou sau chiar ai putea face tu ceva cu manutele tale daca va di facut de tine va aprecia si mai mult. O zi buna in continuare!

| Ana90088 a răspuns:

Ii poti face tu un colaj cu poze cu voi, sau poti cumpara o rama si pui acolo o fotografie, sau ii poti cumpara un tricou pe care poti imprima o poza tot cu voi ...cam atatea idei am deocamdata