| fsdgsdfgdf a întrebat:

Fetelor, ce ati lua cu voi in desert: Un tip cu abilitati excelente de supravietuire sau un model playboy?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un mos putred de banii

| LoveSleep a răspuns:

Bă frate, dacă nu ai ce mânca, n-o să ai nici chef de sex.
Da dacă ești cu burta plină, e altă viața.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Un butoi cu apa si o plasa de shaorme. Daca mori de sete sau foame pe acolo nu ai ce face cu playboy-ul tau.

| LifeIsColour a răspuns:

laughing) Minunata intrebare.As lua un tip cu abilitati de supravietuire, degeaba arata bine o persoana daca la altceva nu se mai pricepe.Nu-l iei "sa-l pui in vitrina", il iei sa te ajute in desert... unde mediul de trai nu e tocmai favorabillaughing. Dupa ce reusesti sa te intorci acasa, daca reusesti, vei avea destul timp de modele playboy

| DroGhys a răspuns:

Daca il vei lua pe cel cu abilitati, vei supravietui si dupa iti iei cati playboy vrei tu laughing