| Kiki20098 a întrebat:

Ce ai lua cu tine in desert? Un tip cu abilitati excelente de supravietuire sau un model Playboy?
big grin

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu ai lua modelul, nu?

| Kiki20098 explică (pentru darrio2007):

Nu,in plus eu sunt fata n-am nevoiewinking

| darrio2007 a răspuns (pentru Kiki20098):

Atunci iau eu fotomodelul. Dar nu in deșert.

| Kiki20098 explică (pentru darrio2007):

Ai vrea tu

| Kiki20098 explică (pentru darrio2007):

Eu as alege un tip cu abilitati excelente de supravetuire
Insa fata aceea, ar face s*x si s-ar sinucide apoi.
Dar in fine eu sunt fata si de accea nu aleg modelul PlayBoy

| darrio2007 a răspuns (pentru Kiki20098):

Normal ca si eu as alege pe tipul cu abilitatile. Ca fata mai ai un avantaj, fiind in desert singuri si ajungand la o oaza cu apa si umbra. Daca tipul mai este si aratos.

| Xdreaper21 a răspuns (pentru Kiki20098):

Exista si reviste de genu si pentru fete

| T0T a răspuns:

N-am nevoie de modele Playboy. Îl iau pe Bear Grylls.

| PersonajFictiv a răspuns:

Pai si ce daca iau tipul cu abilitati? Ce poate sa faca? Daca o ia in directia gresita, am murit amandoi.
Si cu modelul ce sa faci? In caldura aia si obosit, fix de facut chestii iti vine si de admirat formele.
Nu as lua pe nimeni, avand in vedere ca pot sa il aduc la moarte sigura.

| Kiki20098 explică (pentru PersonajFictiv):

Aveti niste raspunsuri foarte amuzante

| Xdreaper21 a răspuns:

Un avion personal cu cei mai buni piloti din lume cu combustibil full ca sa ma intorc

| Vlach a răspuns:

Sunt baiat, logic ca asi lua pe Bear Grills al doilea cu mine

Răspuns utilizator avertizat
| CryLulu a răspuns:

Varianta unu te rog. laughing Cand ești în pericol sunt sigură că nu îți va arde ție de admirat nu știu ce Playboy și mai degrabă dorința de supraviețuire.