| Andrei_Balint_1998 a întrebat:

Fetelor ce ati prefera un baiat cuminte imbracat tot timpul la costum dar timid caruia ii este frica sa se bage in seama cu o fata pe care nu o cunoaste sau unul sa zicem,, jmecher,, de cartier, care iese zi de zi prin cluburi, se baga in seama cu voi, putin mai tupeist, sa zicem.Ce alegeti?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe ala rau il vor

| Adry05 a răspuns:

Ceva intre, nu-mi trebuie nici mutulica sa faca pe el cand trebuie sa zica ceva da nici boschetaru cartierului care incearca sa le agate pe toate. Nu pricep de ce aveti impresia ca exista doar extreme, pana si noi ca fete stm ca nu exista doar extreme la baieti lol

| epurasu a răspuns:

Tot timpul costum?! hhh asta are cred o problema si v-a ramane cu costumul lui inca mult si bine.

| RAY a răspuns:

Unul sa zicem,, jmecher,, de cartier, care iasa zi de zi prin cluburi se baga in seama cu voi, putin mai tupeist =as prefera ca amic, fiind baiat

| OldSoul a răspuns:

Ala din a-2-a categorie.

| SG1995 a răspuns:

Evident 2, primul e mutalău și nu va opține prea multe în viață, al doilea are coai.e și asta caută femeia bărbați cu coai.e nu fustangi la cravată.

| mentholinks a răspuns:

Ala care o fte mai bine. Primul nu e in stare s-o fta deci clar ramane a doua varianta.

| Emma30555 a răspuns:

Daca un baiat este foarte timid si nu arata ca ii place de o fata nu are cum sa il aleaga pe el decat daca ea este mai tupeista si are curaj sa abordeze un baiat

| Justme1997 a răspuns:

Pe cel timid desi nu inteleg de ce ar purta tot timpul costum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de situatie si de fata. Dacã cel timid isi mascheaza asta prin haine, e mai rau.
Cel tupeist ar avea sanse in majoritatea cazurilor.
Foarte putine isi pierd timpul cu un mutalau doar daca il vad foarte atragator fizic trec cu vederea.

| Crissmatew a răspuns:

Nici unul din aceste 2 categorii

| Bri96anonim a răspuns:

Probabil pe cel timid, dar fata sa se bage in seama cu el si sa.l abordeze, apoi si el sa se dea pe langa ea.