| anonim_4396 a întrebat:

Ati prefera ca partenerul/partenera sa fie timid/a sau tupeist/a?

8 răspunsuri:
| EyeCandy a răspuns:

Timid, dar nu exagerat big grin

| DracusorImpielitat a răspuns:

Sa fie echilibrat, dar putin mai tupeist.

| iDangerous a răspuns:

Timid. He is mine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici prea tupeist, dar nici prea timid.
Dar daca ar fi sa aleg intre cele 2, as alege timid (dar nu exagerat de timid).happy

| Kryss13 a răspuns:

Tupeist

| RaduLeo a răspuns:

Ce sa zic. Nu as vrea sa fie nici prea timida, daca ma uit la ea sa intoarca capul, dar nici prea tupeista, sa se ia de toata lumea inclusiv de minelaughing). De obicei imi plac fetele echilibrate.

| Mery09ro a răspuns:

Pai sa fie tupeist cand trebuie si timid cand trebuie nu invers rolling on the floor Dar nici sa se ia de mine sau de prietenii mei. Deci echilibrat dar cu un strop de tupeu.

| 11george11 a răspuns:

Tupeist