| perryornitorinca a întrebat:

Fetelor! ce credeti baietii sunt idioti sau doar le place sa faca fetele sa sufere si sa unble dupa ei ca nebunele? FUNDAwinking

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Putini mai sunt cu mintea pusa la punct dar nici fetele nu-s mai cuminti pentru ca ele au aceleasi trasaturi ca vagabontii de afara.

| St3fU a răspuns:

Sunt doua categorii.baietii idioti care fac fetele sa sufere, iar ele umbla dupa ei "ca nebunele" si baietii draguti care se comporta frumos cu voi si pe care nu'i bagati in seama sau ii faceti doar prieteni si atat. Voi va doriti doar ce nu puteti avealaughing

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru St3fU):

Uite frate, asa DA. Esti tata lor. La asta se rezuma domle. bravo, inteligent.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Idioti? eu n-as pune-o chiar asa. mitocani, porci, dobitoci, si in general oportunisti. Idioti? nope.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu scriu cu fata ci cu degetele pe tastatura. Dar daca ai talente de-astea sau cunosti persoane care scriu cu fata directioneaza-le catre Romanii (N)au talent

Răspuns utilizator avertizat
| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Iepurashverdecusuvitenegre):

You don't say!

Răspuns utilizator avertizat
| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Iepurashverdecusuvitenegre):

Poate ai niste treaba si noi te retinem.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Iepurashverdecusuvitenegre):

Eu te-nteleg ca nu intelegi figura mea. cauta termenul androgin prin dictionar si te lamuresti. Ca creieru tau nu poate procesa moaca mea, ce sa-ti fac? Poate te-ajuta sa te dai cu capu de pereti. Ia vezi, merge?

| Bocanila a răspuns:

Sincer nu toti baietii sunt idioti. De exemplu eu nu sunt. plac o fata din clasa I si de abia de pe 11 februarie 2012 suntem impreuna de cand o plac nu am mai placut pe nimeni doar pe ea...Crede-ma daca as face-o sa sufere eu as fii suparat mai mult decat ea o iubesc cel mai mult din lume! nu pot sa ma supar sau sa o supar pe ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si era de asteptat ca raspunsurile sa fie date de reprezentanti ai sexului tare aparandu-selaughing Nu ii condamn. Intrebarea e aiurea la fel si raspunsurile primite. Daca nu esti in stare sa atragi un tip super din mai multe puncte de vedere, doar niste"idioti"(cum ii numesti din experienta banuiesc) de ce dai vina pe ei? E vina ta tongue Probabil daca renunti la falsa generalizarea si la idealuri perfectioniste vei fi si tu mai fericita...

| papushikadulcee a răspuns:

Daca e cu variante multiple...le aleg pe toatelaughing) dar mai adaug ceva.sunt ultra idiotihappy

| papushikadulcee a răspuns:

Daca e cu variante multiple...le aleg pe toatelaughing) dar mai adaug ceva.sunt ultra idiotilaughing

| iloveflowers a răspuns:

Pai in primul rand uni baieti vor doar ca toate fetele sa il placa dar alti aieti sun mai romantici dar in acelasi timp BAD BOY-adica chiar daca i vezi u rai incearca sa le descoperi sufletul.app un sfat daca un baiat ti-a gresit si te-a facut sa suferi nu plange dupa el.lasa-l in pace sh fate extra frumoasa cum nu te-a vazut niciodata si toti baieti se vor dupa tine si asa il faci sa sufere si regreta.umm eu asa vad lucrurile scuze dar am doar 13 ani. FUNDA?love struck

| perryornitorinca explică (pentru iloveflowers):

Eu am 14...si daca de asta am pus intrebarea asta.pentru ca un baiat m-a facut sa sufar chiar azi.imi spunea ca sunt frumoasa ca ma place timp de 2 saptamani si ca vom vb la scl...ei bine.mi-a spus ca el nu e interesat sa fim impreuna.pai si atunci de ce 2 saptamani mai facut sa ma gandesc la tine?! dupa ce am primit ''lovitura'' nu am mai putut sa ma opresc din plans.

| perryornitorinca explică (pentru perryornitorinca):

Si culmea... tipu are tot 13 ani...crying(((

| Vika7455 a răspuns:

Nu toti baiatii sun,, idioti,, ba chiar au si ei inima si poate chiar mai mult decit fele, si sigur ca si ei iubesc cu adevarat (zic asa deoarece stiu si am vast multe cazuri in care majoritatea fata si-a batut joc de baiat )