| perryornitorinca a întrebat:

Fetelor. ce credeti baietii sunt idioti sau doar le place sa faca fetele sa sufere si sa unble dupa ei ca nebunele? FUNDAwinking

4 răspunsuri:
| Smiiilee a răspuns:

Unii baieti sunt deoarece ei nu se gandesc cum suferim noi, se gandesc la placerea lor de a ne vedea suparate, sau placerea de asi bate joc de unele fete, eu nu ii suport pe astia.
Sau pe cei care, se cred ei mari frumuseti laughing dar de fapt nu sunt.

| Holocaust a răspuns:

Că unii mai sunt şi idioţi,că şi unele fete mai sunt nişte scorpii,cui îi pasă?
Dacă crezi că un tip anume şi-a bătut joc de tine, asta a fost din cauză că te-ai lăsat prea uşor. Oferiţi totul pe tavă degeaba. Unii se plictisesc repede, dar şi asta depinde de tine.Sunt persoane care n-au timp o viaţă întreagă să se cunoască una pe cealaltă în totalitate,iar unii, după două întâlniri, ştiu totul.Mai vreţi şi să fie ceva de durată, plus că vă mai şi plângeţi aiurea, când de fapt e doar vina voastră.

| Elena_9064 a răspuns:

Buna.Uni baietii sunt diferiti adica le place sa isi bata joc de fete sa le faca sa sufere iar apoi sa le jigneasca, sa le fac rau. Baietii sunt rai.

Răspuns utilizator avertizat