| ioanadanny a întrebat:

Funda si vot la raspunsurile inteligente.
fetelor ce faceti si ce nu faceti sa mentineti o relatie de lunga durata?

:-)

Răspuns Câştigător
| Mirela_7378 a răspuns:

Pai relatia de lunga durata depinde de parteneri. Daca dragostea e reciproca crede-ma e de ajuns.Nu trebuie sa minti trebuie sa aveti incredere unu in altu si relatia va merge de minune.

3 răspunsuri:
| anaservic a răspuns:

Nu exista o reteta pentru succes. tot ce trebuie sa faci e sa respecti, sa fii respectat si sa acorzi maxima libertate si incredere.

| russyy a răspuns:

Trebuie sa iti intelegi partenerul mereu.sa-i arati ca-l iubesti.asa te va iubi si el si veti fi amandoi mult timp.trebuie sa fie sinceritate, intelegere si INCREDERE.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul depinde numai de noi...doar noi stim ce este inauntrul nostru si daca iubim cu adevarat persoana cu care ne aflam intr-o relatie. Respectati-va si fiti onesti unul fata de celalalthappy.