| david83 a întrebat:

Fetelor, ce intelegeti voi prin "baiat prea cuminte"?

Răspuns Câştigător
| undercovergirl a răspuns:

Baiatul cuminte nu iese in evidenta la prima vedere, dar, daca stai mai mult de vorba cu el si reuseste sa treaca peste timiditate, poti descoperi lucruri interesante si atractive. Descoperi pasiuni ascunse, un partener de discutie captivant, o persoana care iti acorda atentie si intelegere. Problema lui cea mai mare este timiditatea. Trebuie sa ai multa rabdare pentru a intra in vorba cu el si mult timp pentru a-l face sa isi deschida sufletul fara retineri. happywinking

20 răspunsuri:
| ewen a răspuns:

Asta e un trick,''baiatu cuminte f... pamantu laughing

| Arthur a răspuns:

Eu cred ca ele inteleg acest lucru prin imaginea unui catelus de apartament. Ceva de genul asta...hee hee

| MikyMi a răspuns:

"Prea cuminte" e un cuvant mare. putini baieti prea cuminti.asta ar insemna sa iubeasca o singura fata sa fie corect sincer si fidel 100%, sa invete bine, sa fac tot ce-si doreste partenera, sa vb frumos, sa se poarte superfrumos, oooo mai sunt multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un baiat prea cuminte este unul contrar asteptarilor lor. Unul prea neindraznet pentru a pune mina pe ...situatie.

| arysa a răspuns:

Sincer, fidel, se poarta frumos cu o fata, o respecta, stie sa lase de la el intr-o relatie, nu e dependent de bautura sau sex, stie cand sa se opreasca, e in stare sa iubeasca o fata sincer, etc etc Pentru mine e baiatul ideal :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista asa ceva? :O

| cocolina a răspuns:

Baiatul prea cuminte...numai existastraight face un baiat prea cuminte trebuie sa fie unul detasat de figura aia de "baiat de cartier" tipica anumitor varste, trebuie sa invete bine, sa nu isi doreasca relatii sexuale cu tipa de langa el, sa se poarte frumos, sa ofere flori, sa scrie poezii...si Totusi baietii prea cuminti, nu atrag atentia nimanuihee heeparerea meatongue

| Sოﺁℓε a răspuns:

Baiat prea cuminte nu prea exist acum ei trebuie sa fie cuminti sa nu ne jigneasca sa nu isi doreaska de la noi numal sexul sa nu ne insele si sa umble ca un catalas mikutz dupa noi... :-p glumeam mai sunt multe lucruri

| Liada a răspuns:

Ceva de genul prea corect.cu multa rusine si timiditate in ochi. unor fete le place...

| sabinozaur a răspuns:

Pe mine baietii cuminti chiar ma atrag uneori.happy eu prin baiat cuminte inteleg. ca este acel baiat care. ii e frica/rusine sa spuna o gluma cu gandul sa nu fie inteles bine. sau. eu stiu? chestii de genu. dar sunt ff faini.smug esti cuminte?laughing)(imi plac mai mult cei nu prea cuminti...devil )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi.consider ca un "baiat cuminte" ii este fidel prietenei, o iubeste mult si nu face lucruri care sa o supere pe aceasta, dar sunt sigura ca asa ceva nu existasad

| Heytu a răspuns:

Ba exista asemenea baieti cumintsi! clar. doar ca noi fetele ne lasam cucerite( inselate ) pot spune sau pacalite de acei baieti care nu prea sunt cumintsi si sun gen : "bad boys"... sincer prietenul meu este tot ce vreau! si pot spune ca este un baiat cuminte. baiat cuminte = fidel, sa lase de la el cand este cazul, sa faca tot posibilul sa nu ma supere prea des, sa ma respecte, sa nu bea, sa nu fumeze, sa nu fie dependent de sex, sa mi vorbeasca frumos, sa fie intelegere intre noi.

| aspirina a răspuns:

Dc sa fi baiat cuminte cand sunt atat de multe fete care asteapta cate o aventura salbatica? Doar o viata ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care sa nu se uite dupa,, gagicute``rolling on the floorrolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista laughing

| TVD a răspuns:

Ce'i ala? cu ce se mananca? confused

| Balan_Mihaela_1992 a răspuns (pentru MikyMi):

Exista, crede-mă, am întâlnit unul are 17 ani

| Balan_Mihaela_1992 a răspuns (pentru arysa):

Exista, crede ma chiar existălaughing

| Balan_Mihaela_1992 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da crede ma

| Balan_Mihaela_1992 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da da crede ma