| ursuletz_5335 a întrebat:

Fetelor ce marime de penis preferati? ati fost satisfacute de un penis de 15 cm? datim niste sfaturi mz.; x

Răspuns Câştigător
| justitiarul a răspuns:

Ma tu crezi ca femeile stau sa va masoare voua penisul ca sa isi dea seama care marime le satisface? Ma puticilor, marimea penisului nu are nicio legatura cu satisfacerea femeii. Poti sa o ai si de 30 dar daca esti un badaran si nu stii ce sa faci cu ea,femeia nu va simti nimic.
A face dragoste inseamna in primul rand sentimente puternice care ar fi ideal sa fie reciproce,soapte, mangaieri, saruturi nu dimensiuni exorbitante de penis!
Incerc sa imi imaginez cum dracu stati cu rigla in mana asteptand erectia sa va masurati putulica.Sunteti cazuti in cap, pe bune!

6 răspunsuri:
| ionut7782 a răspuns:

Mai ursuletz.nu conteaza marimea penisului si cum il folosesti.pe langa asta este pasiunea si mangaierile sarutarile cauta-i punctele slabe si cu cat preludiul e mai mare cu atat ajungi maio repede sa satisfaci o femeie.arata-i ca o iubesti si nu cauti doar sa te culci cu ea.trebuie sa o faci sa se simta iubita si unica.fiiromantic si dulce. spune-i cuvinte frumoase sarut-o usor si cam asta e tot.restul vine de la sine.cateva puncte slabe la femei in comun sunt :urechea, gatul in jos spre piept,sfarcul, coapsele, pe spate de o parte si de alta a coloanei. daca ai facut asta mai ramane sa ajungi la contactul in sine.aici sunt schimbari de pozitie dar conteaza atentia.nu te comporta ca un cioban.fii finut sarut-o usor si mangaio in acelasi timp.succes

| maftei a răspuns:

Sincer iubi meu are 18 si mi se pare ca.Acum eu zic ca nu trebuie sa fie nici mare nici mica.Dar tot ce conteaza este sa te faca sa te simti tu bine indiferent cat o ore

| papusikatha a răspuns:

Daca femeia este excitata la maxim atunci numai conteaza marimea, degeaba e mare si bleaga, poate sa fie mica si jucausa happy

| adinutza_9584 a răspuns:

Ursuletz...eu am avut cateva experiente sexuale de care am fost dezamagita. Chiar daca era mare nu ma simteam bine. Acum sunt cu un baiat de 1 an si o are mai mica decat cel dinainte. Dar crede'ma ca nu am avut niciodata parte de asa sex cum am cu el. E cel mai bun. Conteaza si cum o foloseste si cum se poarta cu tine in timpul actului sexual

| Crucified a răspuns:

Hai...ia vezi-ti de scoala

| aumih16 a răspuns:

De regula mare ori mica nu conteaza depinde