| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ce preferati un baiat cu penis mare sau mic(dati rasp. in cm)laughing. Dau funda...

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa nu le crezi pe toate ca majoritatea mint zicand ca se multumesc cu una normala.

| ChocolateFantasy a răspuns (pentru mgtow):

Pisi,nu conteaza marimeawinkingDegeaba o ai cat calul daca nu stii sa o folosesti

| ketanal a răspuns:

Mare, medie sau mica nu prea conteaza. Important e sa stie sa o foloseasca. zona care creeaza placere femeii se afla la 3/4 cm de la intrarea in vagin. Deci si una mica si folosita bine poate aduce placere.

| bigalow a răspuns:

Fetele astea zic ca le plac mic si nu stiu cum, dar eu o am de 20.5 cm fara vrajeala si la prietena mea nu ii ajunge, si nu numai ei

| Anonimul18001 a răspuns (pentru bigalow):

Da-o la un cal! Sa o satisfaca!

| loveusa a răspuns:

Nu penisul il face pe baiat!big grinlove struck

| RaniaStill a răspuns:

| alexanddraa a răspuns:

Decat mare si proasta mai bine... micuta si jucausa