| Lulu22 a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți când vedeți frecvent un băiat care are multe haine, care poartă zilnic haine diferite?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o parere!
Este normal sa te schimbi zilnic cu alte haine.
Inca nu am intalnit pe cineva care s afie impresionat de cat de multe haine poti avea.
Din experinta, stiu ca fetele au cel putind e 3-4 ori mai multe haine decat baietii, as ca, chestia asta chiar nu ne impresioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o parere buna, pentru ca e ceva normal sa iti schimbi hainele.
Si baietilor le place moda si le pasa de felul cum arata, in ciuda a ce spun altii.

| Iwannabesmart a răspuns:

Ca il intereseaza prea mult cum arata.

| ZambetColorat98 a răspuns:

Este ceva normal, sa-ti schimbi hainele in fiecare zi, dar degeba face asta daca nu se spala happy