| sadsadsasadsaxaxa a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți despre băieții care se îmbracă aiurea, care poartă bocanci și haine negre frecvent și care se tund în stil moldovenesc, păr foarte scurt și care nu poartă nici un accesoriu? Adică la modul puțin mai retro-rustic style? La ce vă duce pe voi gândul dacă vedeți sau ați vedea un astfel de bărbat, la prima vedere?

6 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Ca e trans

| AdioTPU a răspuns:

Nicio părere. Poate sa se îmbrace cum vrea atâta timp cât atitudinea e ok.

| Paracetamol0lol a răspuns:

De ce m ar onteresa acest aspect?

| DonEnnioSalieri a răspuns:

Cocalari, daca eram femeia nu ma uitam la unul ca ala.

| Lambruzau a răspuns:

Daca tie nu ti plac baietii astia ce rost are sa ne intrebi pe noi.
Pe tine te place toata lumea asa ca look? Sigur, nu!
Asa ca intrebarea ta indiferent ce raspunsuri vei primi nu sunt utile pentru tine!
Eu cred ca tu nu poti accepta diversitatea. Punct.

| steamrogue77 a răspuns:

De ce te intereseaza parerea cuiva, te simti bine in pielea ta sau nu? Din ce ai scris se deduce ca iti pasa ceea ce cred ceilalti.