| RAY a întrebat:

Fetelor va atrag fizic des baietii pe care ii vedeti pe strada? Ce parere aveti despre baieti, majoritatea va atrag sau nu?

15 răspunsuri:
| MinionDodo a răspuns:

Deci am momente cand trec strada sau efectiv merg si ma simt extrem de atrasa de anumiti tipi si nu stiu cum efectiv ma trezesc cu dintii in gatu' lor si ii aud tipand "Auuu gatuul". Fata eu te inteleg, e normal, crede-ma.

| Drimmero a răspuns:

Astept o intrebare si despre noi cand privim femeile pe strazi/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Va urma

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Acolo o sa vezi cum barbatii mereu salveaza situatia!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Doar o mica parte din barbat atrage sexul opus, cam 10%, cu restul fetele se compromit pana dau de unul din aia 10%, in scimb noi barbat simtim atractie cam la peste 70% din femei, de asta si noi barbati facem mult mai multe eforturi sa gasim ceva, chiar citisem pe softpedia ca unu a dat 300 de flori la fete da rezultatul a fost zero

| Florentina9210 a răspuns:

Eu nu ma uit dupa baieti pe strada sa vad cum sunt. Merg in drumul meu. Nu sunt tipa de genul sa ma holbesc dupa ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Nimeni10 a răspuns:

Nu conteaza fizicul, sa aiba bani si bemvelaughing

| RAY explică (pentru Nimeni10):

Nu conteaza fund si sanii sa aiba, ce porci sunt barbati, unde ajungem cand generaliam?

| Juviia a răspuns:

Nu ma omor dupa cei de pe strada, nu ma atrag.

| mnbvf a răspuns:

Nu mă atrage niciunul.

| RAY explică (pentru mnbvf):

Nici macar unul? dar iesi des afara pe strada?

| mnbvf a răspuns (pentru RAY):

Când nu mai vrei pe nimeni așa se întâmplă laughing

| Pupix2002 a răspuns:

Daaa.Sunt o grămadă de băieți frumoși pe strada.