| Ando1dul a întrebat:

[FETELOR] ce parere aveti de Liviu Teodorescu? Seman cu el si de aceea intreb.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hehe, și el seamănă la fățău puțin cu ăla din twilight(sau sunt chioară).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place.Nu-l cunosc.

| blueheart a răspuns:

Il prefer pe Pierce Brosnan...Dar gusturile nu se discuta. Daca semanai cu tine mi-ai fi placut mai mult. happy

| dragodana a răspuns:

E dragut.

| Stephh a răspuns:

Neee.I don't like..Canta bine, in rest, NU!

| Quasimodo a răspuns:

Cine e Liviu Teodorescu?winking big grin

PS: [FETELOR] ce parere aveti de Quasimodo? Seman cu el si de aceea intreb. :p laughing

| blueheart a răspuns (pentru Quasimodo):

rolling on the floor

| blueheart a răspuns (pentru Quasimodo):

Quasimodo e cel mai tare tip tongue

| Louuder98 a răspuns:

Eu cred ca e simpaticwinking

| Irinami21 a răspuns:

Hmm... e un tip super tareeee :X nu stiu de ce dar ma atrage adica are un look super cool :p