| Dearscorpion a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti de sex oral? Noi ne intalnim de patru ani si nu demult ne-am inceput viata sexuala, el mi-a facut odata dar eu nu. E normal cind doua persoane au o relatie serioasa sa fac asa ceva. Eu nu am o parere prea buna despre asta, cum credeti voi?

Răspuns Câştigător
| doarEu001 a răspuns:

Si eu eram asa.nu aveam o parere buna despre sexul oral.dar na, a fost sa fie si s-a intamplat cu prietenul meu, care a fost si primul.pot sa zic ca ne-a apropiat intr-un fel.nu pot sa zic ca sunt innebunita dupa asta.dar nu schimba relatia in rau.mai ales ca voi aveti foarte mult timp impreuna.e decizia fiecaruia.in pat e permis orice atat timp cat exista iubire, iar amandoi partenerii sunt de acordwinking

4 răspunsuri:
| CariocaAlba a răspuns:

Nici mie nu mi se pare ceva atat de important. Cand aud unele persoane povestind despre sexul oral si cum iubitii lor le-au facut ''tornada cu limbaa'' straight face mi se pare stupid. Daca nu vrei nu o face. Stiu ca poate se va supara sau poate chiar se va despartii de tine, dar sa nu iti incalce drepturile si dorintele. Ai si tu o parere pe lumea asta, nu? Succes!

| cyxx a răspuns:

Desi ai cerut sfatul fetelor uite parerea mea
nu ar trebui sa faci ceva ce nu iti place.daca ti-a placut cand ti-a facut el ar trebui sa incerci macar odata sa vezi daca iti place sa oferi la fel cum iti place sa primesti... daca dupa acea prima data nu iti place sa ii oferi sex oral nu o mai face discuta cu el problema aceasta si sunt sigur ca va intelege. Daca sunteti impreuna de 4 ani nu cred ca sexul oral va va afecta relatia.

| cyxx a răspuns:

Daca vrei sa o faci fa-o daca nu nu
daca o faci si nu iti place exprimati nemultumirea si spune-i ca nu mai vrei sa continui dar ca iti place cand el te satisface si poate pe viitor vei mai incerca dar momentan nu. sper ca am fost de ajutor

http://www.TPU.ro/......i-sexuale/ dati si la mine un raspuns :o3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar trebui nimeni sa te forteze sa faci ceva ce nu-ti place, mai ales persoana care te iubeste.