| Andreiut96 a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre sexul oral si dupa cat timp de relatie ati inceput si cu oralul?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

E simplu.Cine ofera trebuie si sa primeasca. Daca nu, la revedere. Timpul se stabileste in functie de fiecare situatie.Altii fac sex din prima, altii dupa luni bune.Si se scrie, ati' legat.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta e o chestie ce o stabileste fiecare cuplu, chiar nu cred ca are importanta parerea cuiva de pe net.

| RAY a răspuns:

Cand începi să faci sex cu respectiva persoana, 3 luni

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de fiecare cuplu in parte, daca sunt ok sa-si faca unul altuia, sau il considera scarbos, degradant si nu se face deloc.

| LordCristobal a răspuns:

Din ce am mai vorbit cu niste prieteni fetele nu iti fac oral din prima uneori chiar e nevoie de doua, trei luni de relatie ca sa iti faca un oral de toata frumusetea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am incercat inca dar cred ca e ceva placut intre 2 parteneri care se plac mult, se cunosc bine si sunt deschisi la fantezii mai naughtyhee hee

Răspuns utilizator avertizat