| maya_1225 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral? prietenul meu mi-a facut mie odata dar nu a mai vrut pentru ca eu am refuzat sa ii fac.credeti ca doar fetele usoare fac asta? daca mi-a cerut asta inseamna ca nu vrea o relatie serioasa cu mine? sincer nu stiu ce sa cred, dar nu cred ca m-as simti bine sa fac asta. voi ce credeti? ati facut?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In majoritatea relatiilor serioase exista sex oral. Si el este satisfacator pentru ambii parteneri. Dar daca tu nu vrei, partenerul tau nu te poate obliga sa faci. Fiindca sexul oral este normal si imbuntateste relatia sexuala atata timp cat este dorit, in egala masura, de ambii parteneri si le face placere amandorura.
Nu inteleg de ce ai presupune ca numai fetele usoare fac asta. O fac majoritatea femeilor care au o relatie de iubire dublata de o mare intimitate. Faptul ca ti-a cerut asta nu are absolut nici o legatura cu seriozitatea intentiilor lui.
Daca tu nu te simti bine, n-o face, fiindca ar fi groaznic sa faci in pat ceva ce nu-ti place. Dar nu-ti acuza prietenul inutil. E la fel de normal sa-si doreasca asta, precum este de normal ca tu nu-ti doresti.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai daca omul a avut bunavoia sa iti dea limbi si tu poti sa probezi nu? asa sa se simta si el bine, dupa aia te plangi ca gaseste alta si te lasa. Probeaza si mai vorbim, daca tie scarba pune niste frisca sau gem pe ea si va avea gust. Pa

| Foca a răspuns:

Buna! Sunt baiat si imi place foarte mult sa dau oral dar depinde si de fata. Acuma este dupa cum vrei tu dar daca ii dai deja p... a mai lasa-l un pic sa nu te ia de fraiera.winking dar pana la urma tot trebuie sa faciwinking o seara buna

| justmeesb a răspuns:

Buna. E o idee preconceputa ca doar femeile usoare fac asta, intr-o relatie serioasa, inchegata, stabila se poate intampla sa experimentezi si asta. Fi fericita ca el s-a oferit asta inseamna ca tine la tine si era ok daca ii intorceai serviciul dar daca nu ai simtit sa faci e ok, doar ca nici el nu o sa mai fie motivat sa-ti ofere asta. Este important sa stii sa oferi daca iti place sa primesti. PA pa

| misu a răspuns:

Cati ani ai? parerile sunt impartite macar fa odata sa vezi cum e

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Eu am auzit ca si femeile grele fac oral uitate la nichita dl tv laughing

| Pufiiix a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa faci asta.

sincer chiar e un lucru scarbos (dupa parerea mea)

si daca iti mai cere sa faci asta ii spui ca nu vrei, daca nu intelege inseamna ca nu te iubeste cu adevarat.

byekiss

| ioηelα a răspuns:

Mi se pare cel mai naspa lucru.
eu nu as face asta niciodata.
sincer, dupa parerea mea doar curvele fac asta.
daca te iubeste cu adevarat nu te va forta sa faci asta daca nu vrei.
sper ca te-am ajutat. :* funda?puppy dog eyes