| cocacolalightdeprune a întrebat:

Ce parere aveti de sexul oral?, adica vad atatea persoane cu prejudecati si nu inteleg de ce ar fi ceva aiurea intr-o relatie serioasa.

11 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Sexul oral este delicioslove struck este sarea si piperul al unei relatii; xlove strucklove strucklove strucklove struck

| elena a răspuns:

La sexul oral ai doua avantaje, nu ramai insarcinata si ai si mancarea asigurata gratuit...

| jasmine11 a răspuns:

Intr-o relatie nu e ceva naspa de a face sex oral e chiar in regula dar trebuie sa vrea ambii partenerii...si normal trebuie sa aiba o igiena orala bunabig grin dar vezi tu unele persoane li se pare ceva scarbos eu nu am incercat inca dar asa gandescbig grin

| CandyES a răspuns:

Este ceva placut daca este oferit reciprochee hee nu numai fata sa ofere sau invers big grin. Intro relatie serioasa nu este aiurea chiar deloc partea ca nu vor pe ei ii va afecta le vor plecat parteneri sau se vor satura straight face, in fine smug problema lorsmug

| misterioasahug a răspuns:

Buna!
sexul oral e ceva normal intr-o relatie serioasa.
prejudecatile pe care le vezi tu sunt doar niste copilarii si nu ar trebui sa te influenteze in vreun fel. happy
funda?

| misterioasahug a răspuns:

Buna!
sexul oral e ceva normal intr-o relatie serioasa.
prejudecatile pe care le vezi tu sunt doar niste copilarii si nu ar trebui sa te influenteze in vreun fel. happy
funda? :*

| misterioasahug a răspuns:

Buna!
sexul oral e ceva normal intr-o relatie serioasa.
prejudecatile pe care le vezi tu sunt doar niste copilarii si nu ar trebui sa te influenteze in vreun fel. happy
funda? :*

| Alis_5793 a răspuns:

Scarbos.

| CJ23MDL a răspuns:

Sexul oral este ceva foarte normal intr-o relatie. exista persoane care cred ca oralul este scarbos.depinde de fiecare persoana ce simte pentru respectivul/a

| ZERO_4286 a răspuns:

Cred ca este ceva ct se poate de normal intr-o relatie serioasa tongue