| daniel92 a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre baieti ce poarta parul lung?

25 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Daca il au cret si si-l spala, e ok. laughing

| Aiicha a răspuns:

Imi plac, dar sa nu aiba parul mai lung decat al meu ca apoi voi deveni geloasa. big grin

| G a răspuns:

Baietii cu par lung sunt buni. drooling (daca si-l spala)
dar daca e coditza din aia lasata la spate, nu. :-&

| 009 a răspuns:

Nu foarte lung.baieti au inceput sa imprumute lucruri de la fete:isi fac gauri in ureshi, se epileaza, si isi mai lasa si parul lung...cum o sa putem fii diferentiati?

| Baby a răspuns:

Iex. Nu mi se pare sexi ca eu si iubitu meu sa ne facem codite impletite unul altuia.straight face
tie ti-ar placea?

| ChocolateDroid a răspuns:

Depinde cat de lung... Cei cu parul pana la umeri sau mai lung nu imi plac. Cei cu parul mediu mi se pare foarte cute love struck

| ladygaga a răspuns:

Da asa e.
Numai rockerii au parul lung, adica mai lung de umeri.
Am vazut multi rockeri cu par lung si chiar arata bine:X

Ceva de genu
http://images.google.com/......tp?/imgres r:6, s:0&tx=68&ty=32

| Ganduri albe a răspuns:

Cool, dar nu foarte lung si prins in coada ca ma ia greata. Ceva in genul asta : http://www.emohaircutstyles.com/......30x495.jpg

| Roxii a răspuns:

Arata super cool.mai ales daca e si skater plus o fata dragutza.baiatul ideal ca un zambet frumos+niste ochii albastri sau orice culoare!:X:X:X

| love44katyp a răspuns:

Sunt foarte draguti love struck

| shtephie a răspuns:

Majoritatea baietilor cu parul lung sunt rockeri, muzicieni happy
Fiecare cu stilul sau. E important sa ne simtim bine in pielea noastra!
Insa eu prefer baietii cu parul scurtwinking

Răspuns utilizator avertizat
| papushik_2619 a răspuns:

Mi e chair imi plac. Arata foarte bine.

| Zady a răspuns:

Eu sunt baiat si m-as prefera chel decat cu parul lung.desi vad ca aveti o gramada de pareri

| m5w a răspuns:

Sunt de parere ca parul lung infrumuseteaza orice baiat/barbat.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Pai is cool aveam un prieten cu parul lung si asta lo ajutat foarte mult, Sti de ce? Nu o trebuit sa mai cumpere mop de sters pe jos pentru ca stergea efectiv cu parul happy

| ILadyInBlack a răspuns:

Arata bine. cel putin pentru gusturile mele.

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Cei cu parul mediu(mai scurt de umeri) sunt foarte draguti. Mie imi plachappy

| afterlife a răspuns:

In general, cei ce prefera rock-ul au parul lung; este un fel de a te defini pe tine ca si rocker.nu o sa vezi vreodata un manelist imputit(scuzati-mi exprimarea)cu plete...

| Creioane COlorate:)) a răspuns:

Mie imi plac mai mult baietii cu freza de emo par pubianbig grin

| anonul a răspuns:

Eu am o freza fix ca si Cheloo http://3.bp.blogspot.com/......g-2905.jpg si nu am avut probleme cu fetele pana acum;) cat despre parul lung...depinde si ce fatau ai, daca nu esti foarte masculin (cum este Justin Bieber) baiatii te iau de bu***giu, daca ai o mufarina masculina cum este a lu' Pepe...e ok, cel putin eu nu m-as feri de tine cand te-as vedea pe strada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt superbig grin

| Rio4cwalk a răspuns:

Am parul, lung, cret si curat... deci e bine laughing

| daniel92 explică:

Gata m-am decis, imi las parul sa creasca big grin multumesc pentru raspunsuri.

| Code57 a răspuns:

Doar aceia imi plac rolling on the floor)