| Rodriguez1995 a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți despre băieții care plătesc femeile pentru sex?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce parere sa aiba fetele, pentru ele sexul e mereu gratis ba chiar castiga multi banii din asta, cand nu atragi sexul opus consider ca e o optiune buna, fetelor nu le plac barbati care nu sunt frumosi, doar profita de ei atat, desi tot vei plati daca nu esti un barbat frumos

| OldSoul a răspuns:

Ce parerea sa aiba ma?

Pana la urma si tu daca mergi in club gasesti o tipa si stai si ii iei bauturi si toate cele sperand ca o sa ajungeti la sex, nu tot cumva un fel de plata pentru sex e?

Aia e, cel mai adesea tot le platesti rolling on the floor Direct sau indirect.

Iar daca tu te referi la mers la prostituate, eh, acolo problema e ce ai crede tu despre tine, cele de sus, se mai accepta, dar daca ajungi la curve, eh, iti cam pierzi demnitatea de barbat, bine asta in cazul in care ai una.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei ma ajuta sa-mi platesc facturile, ii ador!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu esti normala mai.

| GuUumitza a răspuns:

Eu personal nu sunt de acord. Mereu am crezut ca sexul trebuie sa se intample intre doi oameni care se iubesc. Dar pana la urma nu este viata mea si fiecare face cum doreste.

| Cris5tcjjh a răspuns:

Daca nu te satisface in pat,, macar sati plateasca bine.

| Alyssa169 a răspuns:

Pt mine e ceva normal. ma simt si bine si castig si bani