| Agentulx a întrebat:

Fetelor ce preferati: Baietii rai care spun lucrurilor pe nume sau baietii buni care vorbesc frumos in compania fetelor nu le jignesc le ajuta daca le cer ? Chestia este ca eu fac parte din a 2-a categorie si m-am gandit ca ar trebuii sa-mi schimb atitudinea, chestia e ca imi fac usor amice dar daca am o iubita nu prea ne intelegem asa bine. Mi-ar fi mai usor daca as spune lucrurilor pe nume si as fi cu mai mult "tupeu" ?

Răspuns Câştigător
| GuBeeBăăi a răspuns:

E bine sa fii dragut cu o fata, sa o ajuti, dar e bine sa ai si un pic tupeu in tine. Eu zic sa fii tu insati!

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ramai asa cum esti pentru chiar daca te schimbi no a poti fi "dur " tot timpu daca nu e genu taw. si cel mai mult o sa suferi tot tu.

| heiii a răspuns:

Mie imi plac baietii,, rai'' care nu se asund dupa deget. cu baietii cuminti simt ca nu am ce vorbi si mi se pare ca imbrobodesc fetele cu' cuvintele frumoase. bafta!

| Liebe a răspuns:

Sti cum e de obicei fetelor cuminti le plac mai mult baietii rai iar fetele rele pot face usor un baiat bun sa devina rau deci...

| Galuscaaa a răspuns:

a 2a varianta! dar sa fie si un pic tupeisti
.love struck

| Ninna94 a răspuns:

Mie imi plac baietii draguti, dar imi place, totusi, sa mi se spuna adevrul in fata, indiferent care ar fi acela.