| Agentulx a întrebat:

Fetelor ce preferati : baietii rai care spun lucrurilor pe nume sau baietii buni care vorbesc frumos in compania fetelor nu le jignesc le ajuta daca le cer? Chestia este ca eu fac parte din a 2-a categorie si m-am gandit ca ar trebui sa-mi schimb atitudinea chestia e ca imi fac usor amice dar daca am o iubita nu prea ne intelegem asa bine. Mi-ar fi mai usor daca as spune lucrurilor pe nume si as fi cu mai mult "tupeu"?

Răspuns Câştigător
| AmelieIdk a răspuns:

Eu una, prefer baietii buni, care vorbesc frumos in compania fetelor (nu inteleg.cu ce ajuta sa jignesti persoana de langa tine fara motiv?) si care le ajuta daca le cer, insa cu o limita. Ma enerveaza asa de tare cand vad ca unii baieti (buni, prea buni chiar) sunt calcati in picioare de tipe din astea cu tupeu, pline de fite. laughing Adica, ceea ce vreau eu sa spun este ca nu toate fetele merita respect.insa trebuie doar sa stii sa le diferentiezi si ca putin tupeu din cand in cand cu astfel de persoane nu strica.big grin

8 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai mie` personal imi plac cei din categoria pe care ai enumarat`o prima.Adica fetelor, sa fim seriose. Ne place cand un tip tupeist se "da" clar la noi.Nu stiu acum intr`adevar ii admir pe cei din a2a categ. Dar parca le lipseste ceva.Nu stiu nu prea le iau mintile fetelor.Sti cum e aia:Fetele/baietii(adica e viceversa intr-un fel)iubesc ce nu pot avea.Si cel mai adese ne mintim unii pe alti, bine asat e alta chestie, dar te face pe tine sa intelegi ca interesul tau e sa fi din prima categ.cu fetele, dar in rest nu e nevoie sa te schimbi.
In plus tu faci toate aceste schimbari pentru. o fata. Dar tu ce crezi? MeritaconfusedEu una cred ca asta e intrebarea pe care sa ti`o pui acum...

| GwenS a răspuns:

Pai uneori e bine sa fii si un pic mai tupeist. dar oricum atitudinea ta mi se pare aproape perfecta-e f bine daca incanti fetele cu prezenta ta.si daca vrei sa iti faci o prt.afla mai multe despre preferintele ei la baieti si vezi daca cu adv. merita sa te schimbi pentru ea.sa te schimbi e un pas mare in viata.

| alina_7878 a răspuns:

Anumitor lucrur trebuie sa le spui pe nume dar fetele in general prefera o combinatie intre cele 2 tipuri. dar oricum ma mira faza cu iubita uneori fetele vor in general ca iubit un baiat ca tine happy ( poate nu te potriveai cu iubita ta happy )

| PussyfootMissSuicide a răspuns:

E ok sa fii tupeist uneori. dar si prea mult tupeu strica.persoana jignita poate crede ca ai zis. o cu rautate cand tu le bagi la misto pe toate.oh go on
e bine sa fii si direct.de exemplu mie imi plac baietii care imi iau apararea si se iau la cearta daca cineva ma jigneste. dar daca tu vorbesti cu tupeu si urat cu persoana pe crae o placi atunci ai o problema.
in primul rand ai sai dai impresia ca nu tii la ea. daca te deranjeaza ceva zio cu blandete. nu cu tupeu si rautate.
in concluzie : trebuie si ctae putin tupeu. dar mai bine a 2-a categorie cum ai zis si tu!

| Actimel a răspuns:

Pai sincer... mie imi plac baietii din categoria a 2 a dar incerca si cu mai mult,, tupeu'' si vezi daca ii placehappy.

| afrodyta a răspuns:

Eu cred ca e bine sa fi in ambele categorii, deoarece fetelor le plac baiatii duri dar le palce sa fie si alintate.Ar fi cel mai bine sa fi tu insuti si cred ca o sa fie cel mai bine!

| Issa_8382 a răspuns:

Eu prefer baietii rai, imprevizibili, tupeisti. M-am saturat de povesti de adormit copii. In final, toti vor acelasi lucru. Mai bine vorbeste clar de la inceput, decat sa o ia pe ocolisuri. :*

| 01Bebe a răspuns:

Eu cred ca a doua varianta e mai bunawinking...dar uneori nu strica daca gusti si putin din primabig grinthumbs up...bafta!