| Agentulx a întrebat:

Fetelor ce preferati: Baietii rai care spun lucrurilor pe nume sau baietii buni care vorbesc frumos in compania fetelor nu le jignesc le ajuta daca le cer? Chestia este ca eu fac parte din a 2-a categorie si m-am gandit ca ar trebui sa-mi schimb atitudinea, chestia e ca imi fac usor amice dar daca am o iubita nu prea ne intelegem asa bine. Mi-ar fi mai usor daca as spune lucrurilor pe nume si as fi cu mai mult "tupeu"?

Răspuns Câştigător
| anonxD a răspuns:

E bine asa cum esti! pe unele fete poate le ar deranja sa ai prea mult "tupeu".asa ca o sa gasesti pe cineva care sa te placa.fi tu insuti!

5 răspunsuri:
| Elisa a răspuns:

Trebuie sa fi tu insuti. Cine te place te accepta asa cum esti.

| Kafeeaua a răspuns:

E frumos sa iti respectii prietena.
dar uneori e mai bine sa spui lucrurilor pe nume.nu sa o dai dai din compania placuta in prea placuta atunci pari lingushitor... eu una sunt atrasa mai mult de baieti mai rai asa si tupeisti
dar nu si cu mine.imi place sa fie de gashka.smeker si sa am ke face cu el.ca pan` la urma nu-l iau pentru decklaratii si comunikare trebuie` sa fie si nebun...winking

| AndreIT97 a răspuns:

Nu prea. Crede-ma, ajuta sa fii tu insuti. Eu sunt din a 2-a categorie insa si mi-a mers bine. Orice ai face fii tu insuti. Multe fete prefera asta.

| Vikky2209 a răspuns:

Eu una ador baetii mai cu tupeu, care spun lucrurilor pe nume, cu cei din companie placuta nu este prea interesant... adica de prietenit da, dar nu mai mult.

| fifi13 a răspuns:

Eu una ador baietii rai nu stiu de ce da-mi plac mai mult baietii cu tupeu. numi plc baietii ce se retin si numi spun ce gandesc.