| Mihai123211 a întrebat:

Fetelor ce va place fizic la un baiat? Adica abdomen, pectorali, spate etc

3 răspunsuri:
| DeathOfDreams a răspuns:

Îmi plac tipii înalți, asta-n primul rând. Apoi mă uit la vestimentație, față, și apoi zăbovesc pe corpul lui.
Deși fiecarei tipe le place să privească tip cu un abdomen bine format, niște gambe bine lucrate și un fund mai bombat, nu toate se dau în vânt după astea.
Dar repet, toată lumea apreciază asta și mereu o să se holbeze dacă dă peste-un tip de genul.

Și nu stiu
Personal, ador tipii cu părul mai lung laughing

| Mihai123211 explică (pentru DeathOfDreams):

Nu ti-ar placea ca iubitul tau sa aiba fundul bombat?

| DeathOfDreams a răspuns (pentru Mihai123211):

Cine o zis că nu-l are deja? smug